Судове рішення #9054691

справа №  2а-6936/09/0670  

категорія  6.5

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 листопада 2009 р.                                                                                  м.Житомир

Житомирський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого - судді  Нагірняк М.Ф.,

при секретарі -       Савич Д.В.,  

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Житомирі адміністративну справу

за позовом  Прокурора Баранівського району в інтересах держави в особі  Міністерства транспорту та зв'язку України, Територіального управління Головної держаної інспекції на автомобільному транспорті в Житомирській області  

до   Приватного підприємця ОСОБА_1    

про  стягнення 1700,00 грн.,-

встановив:

Прокурор Баранівського району в інтересах держави в особі Міністерства транспорту та зв'язку України, Територіального управління Головної держаної інспекції на автомобільному транспорті в Житомирській області  звернувся з позовом до приватного підприємця ОСОБА_1 про стягнення 1700 грн.

Представники прокуратури і позивача в судовому засіданні позов підтримали, зазначили, що за допущене порушення законодавства про автомобільний транспорт до відповідача були застосовані штрафні санкції в сумі 1700 грн. Рішення про застосування штрафних санкцій відповідач не оскаржив, кошти не сплатив. Відповідач зареєстрований і проживає за адресою вказаною в позові, її не змінював.

Відповідач в судове засідання повторно не прибув, про дату, час і місце судових засідань був повідомлений належним чином. Неотримання відповідачем судових повісток, направлених рекомендованим поштовим повідомленням суд розцінює як відмову відповідача від участі в судовому засіданні.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з таких підстав.

Посадовими особами територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в м.Києві 18.06.09 р. був складений акт про допущене відповідачем порушення законодавства про автомобільний транспорт. За дане порушення відповідно до вимог ст.60 Закону України "Про автомобільний транспорт" постановою начальника   Територіального управління Головної держаної інспекції на автомобільному транспорті в Житомирській області від 29.07.09 р. за № 082803 до відповідача були застосовані штрафні санкції в сумі 1700 грн. Копія даної постанови була надана відповідачу, але він її не оскаржив, що судом розцінюється як фактичне визнання позову.




Відповідно до вимог п.28 Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті, затвердженого постановою КМ України від 08.11.06 р. за №1567 фінансова санкція повинна бути перерахована суб'єктом господарювання на зазначений у постанові рахунок не пізніше ніж протягом п'ятнадцяти днів після отримання ним копії постанови про застосування фінансових санкцій, про що повідомляється орган державного контролю, посадовою особою якого винесено відповідну постанову. Відповідач 1700 грн. фінансової санкції в дані строки не сплатив.

Відповідно до вимог ст.94 КАС України судові витрати не стягуються.

Керуючись Законом України " Про автомобільний транспорт" ст.ст.86,94,158-163 КАС України, суд  

 

постановив:

Позов задовольнити, стягнути з приватного підприємця ОСОБА_1 на користь  Територіального управління Головної держаної інспекції на автомобільному транспорті в Житомирській області 1700 грн.

          Постанова набирає законної сили після закінчення строків подання заяви про апеляційне оскарження та апеляційної скарги. Заява про апеляційне оскарження подається через Житомирський окружний адміністративний суд до Київського апеляційного адміністративного суду протягом 10 днів з дня проголошення постанови. Апеляційна скарга подається у тому ж порядку протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Головуючий суддя:                                                                                М.Ф. Нагірняк


  


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація