СПРАВА № 2-378
2010р.
РІШЕННЯ
ІМ’ЯМ УКРАІНИ
25 січня 2010 року Ровеньківський міський суд Луганської області
у складі: головуючого судді Кулигіна Є.В.
при секретарі Левченко В.В.
розглянув у відкритому судовому засіданні у залі суду м.Ровеньки цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Сектора у справах громадян, імміграції та реєстрації фізичних осіб Ровеньківського МВ УМВС України в Луганської області, «Про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням та знаття з реєстраційного обліку»,-
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2 та Сектора у справах ГІРФО Ровеньківського МВ УМВС в якому просить суд визнати ОСОБА_2 такою, що втратила право користування житловим приміщенням за адресою: АДРЕСА_1 та зобов’язати Сектор у справах громадян, імміграції та реєстрації фізичних осіб Ровеньківського МВ УМВС України в Луганської області зняти ОСОБА_2 з реєстраційного обліку за адресою: АДРЕСА_1.
Представник позивач підтримав позовні вимоги, просив суд справу розглянути за його відсутність, про що суд повідомив письмово.
Відповідач ОСОБА_2 та представник сектору у справах ГІРФО в суд не з’явились.
В судовому засіданні встановлено, що позивачу та її малолітній доньці ОСОБА_3 на праві спільної часткової власності належить квартира , розташована за адресою: АДРЕСА_1. У вказаному житловому приміщенні зареєстрована племінниця позивача ОСОБА_2 . Фактично відповідач постійно мешкає за адресою: АДРЕСА_2, що підтверджується актом. В добровільному порядку відповідач відмовляється знятися з реєстраційного обліку.
Відповідно до ч.2 ст. 107 Житлового Кодексу України, у разі вибуття наймача та членів його сім’ї на постійне проживання до іншого населеного пункту або в інше жиле приміщення в тому ж населеному пункті договір найму жилого приміщення вважається розірваним з дня вибуття. Якщо з жилого приміщення вибуває не вся сім’я, то договір найму жилого приміщення не розривається, а член сім’ї, який вибув, втрачає право користування цим приміщенням з дня вибуття.
Оскільки відповідач постійно мешкає за адресою: АДРЕСА_2, є всі підстави для визнання її такою, що втратила право користування житловим приміщенням за адресою: АДРЕСА_1.
З матеріалів справи вбачається, що, згідно копії витягу з реєстру про право власності (ар.с.6) ОСОБА_1 та ОСОБА_3 на праві приватної спільної часткової власності належить квартира за адресою: АДРЕСА_1. згідно довідки КП «МКП» (ар.с.8) в квартирі за адресою: АДРЕСА_1 прописані ОСОБА_1 та ОСОБА_3 Згідно акта від 30.10.2009 (ар.с.7) ОСОБА_2 у квартирі за адресою: АДРЕСА_1 не проживає.
При таких обставинах , суд має всі умови для задоволення позову.
На підставі викладеного та керуючись ст. 107 ЖК України , ст. 10, 11, 60, 212-215 ЦПК України, суд, -
В И Р І Ш И В :
Позов задовольнити.
Визнати ОСОБА_2 такою, що втратила право користування житловим приміщенням за адресою: АДРЕСА_1.
Зобов’язати Сектор у справах громадян, імміграції та реєстрації фізичних осіб Ровеньківського МВ УМВС України в Луганської області зняти ОСОБА_2 з реєстраційного обліку за адресою: АДРЕСА_1.
Рішення може бути оскаржене в Луганський апеляційний суд повністю або частково. Заява про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подана у протязі 10 днів з дня проголошення рішення.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подачі заяви про апеляційне оскарження.
Рішення надруковане у нарадчої кімнаті.
Суддя: Є.В. Кулигін