Справа № 2-1309/2010 рік
Р І Ш Е Н Н Я
І М ’ Я М УК Р А Ї Н И
11 березня 2010 року Ровеньківський міський суд Луганської області
в складі: головуючого - судді Кулигіна Є.В.
при секретарі - Левченко В.В.
Розглянув у відкритому судовому засіданні у залі суду м. Ровеньки цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 „про зміну розміру аліментів», -
В С Т А Н О В И В
Позивач звернувся до суду з позовом, в якому просить зменшити розмір аліментів з 1\4 частини до 1\6 частини на сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Позивач свої позовні вимоги підтримав, та просить справу розглянути за його відсутністю, про що суд повідомив письмово. Відповідач з заявленими вимогами згодна, просить справу розглянути за її відсутністю, про що суд повідомила письмово.
Вивчив та дослідив матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Позивач з відповідачем знаходились в зареєстрованому шлюбі, який було розірвано 08.04.2008 року.
Від цього шлюбу позивач та відповідач мають двох дітей доньку ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_2 та сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1, що підтверджується копіями свідоцтв про народження (арс.6-7).
Рішенням Ровеньківського міського суду Луганської області від 17.04.2009 року з позивача на користь відповідача ОСОБА_2 на утримання сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 були стягнуті аліменти в розмірі 1\4 частини до досягнення нею повноліття (ар.с.9).
Згідно рішення Ровеньківського міського суду Луганської області від 17.11. 2009 року з позивача на користь доньки ОСОБА_4, на її утримання, були стягнуті аліменти в розмірі 1\6 частки до закінчення нею навчання в Луганському Державному університеті внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка, тобто до 07.07.2012 року (ар.с.8).
Тобто за двома рішеннями суду з позивача були стягнуті аліменти в розмірі 41% його доходів.
Відповідно до ч.1 ст. 192 СК України, розмір аліментів, визначений за рішенням суду або домовленістю між батьками, може бути згодом зменшено або збільшено за рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров’я когось з них.
Сплата відповідачці аліментів на утримання сина ОСОБА_3 в розмірі 1\4 частки доходів позивача, ставить його в скрутне матеріальне становище.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст.10,11,60, 212-215,367 ЦПК України, ст.
ст. 192 СК України, суд,-
В И Р І Ш И В:
Позов задовольнити.
Зменшити розмір аліментів які стягуються з ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженця с. Ясенівське м. Ровеньки Луганської області, на користь ОСОБА_2 на утримання неповнолітнього сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 з 1\4 частини до 1\6 частини всіх видів доходу, щомісячно, але не менше ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
Виконавчий лист № 2-1015\09 про стягнення аліментів з ОСОБА_1 на користь ОСОБА_2 на утримання сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі 1\4 частини всіх видів заробітку, повернути без виконання.
Заява про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подана у протязі десяти днів з дня проголошення рішення.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцати днів після подачи заяви про апеляційне оскарження.
Рішення надруковано у нарадчій кімнаті.
С У Д Д Я: Є.В.Кулигін.