Судове рішення #90728522

Справа №295/15047/20

1-кс/295/6257/20


УХВАЛА


11.12.2020 року м.Житомир


Слідчий суддя Богунського районного суду м.Житомира Т.А.Воробйова,

розглянувши матеріали скарги

ОСОБА_1

на бездіяльність Житомирського ВП ГУНП в Житомирській області,

яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР,

в с т а н о в и в:

ОСОБА_1 звернувся до слідчого судді з указаною скаргою, в якій просить визнати незаконною бездіяльність Житомирського ВП ГУНП в Житомирській області, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР.

Скарга підвідомча районному суду, підстав для повернення та відмови у відкритті провадження у справі, передбачених ст.304 КПК України, не вбачається.

Викладене в скарзі обґрунтування можливого порушення прав слідчий суддя вважає достатнім, а тому відкриває провадження за скаргою.

Керуючись ст.ст.303, 304, 306, 309 КПК України, слідчий суддя,-

у х в а л и в:

Відкрити провадження за скаргою ОСОБА_1 на бездіяльність Житомирського ВП ГУНП в Житомирській області, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР.

Призначити скаргу до розгляду на 16 грудня 2020 року, о 9-30 год, в залі суду 2-Б-7 в приміщенні Богунського районного суду м.Житомира за адресою: м.Житомир, майдан Соборний, буд.1.

Викликати на вказану дату заявника та представника Житомирського ВП Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

Представнику Житомирського ВП Головного управління Національної поліції в Житомирській області надати наявні заперечення на скаргу та щодо заяви ОСОБА_1 від 02.12.2020, обгрунтувававши відповідними доказами.

Ухвала оскарженню не підлягає.


Слідчий суддя: Т.А.Воробйова



роздрук. прим.:

1- до справи

2- заявнику

3- Житомирському ВП ГУНП в Житомирській області







Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація