Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #90863698


                                 Справа № 200/20/19

Провадження №3/200/3/19

П О С Т А Н О В А

Ім`ям України

17 січня 2019 року суддя Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська Литвиненко І.Ю., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов з Дніпровського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Дніпропетровській області відносно:

неповнолітнього ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , студента ДКРКМ, який зареєстрований та мешкає у будинку АДРЕСА_1 ,

про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

ВСТАНОВИВ:

Протоколом про адміністративне правопорушення серії ГР № 141960, що складений інспектором СЮП ДВП ГУ НП у Дніпропетровській області Тарасовим О.В., ОСОБА_1 інкримінується те, що він 27 грудня 2018 року о 18 годині 45 хвилині, перебуваючи на території торгівельно-розважального комплексу «Мост-Сіті», що на вул. Глінки, 2а у м. Дніпрі, розпивав спиртні напої, а саме: вино марки «Vila Крим», ємністю 0,7 л., зі вмістом спирту 9%.

ОСОБА_1 в судове засідання не з`явився, про причини неявки до суду не повідомив, письмових заяви чи клопотань до суду не подавав.

Розглянувши матеріали справи вважаю, що вина неповнолітнього ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 178 КпАП України, доведена та підтверджується матеріалами справи про адміністративне правопорушення, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення; письмовими поясненнями ОСОБА_1 , які викладені як у протоколі, так і на окремому аркуші.

Обставини, що пом`якшують відповідальність - не встановлені.

Обставини, що обтяжують відповідальність - не встановлені.

Врахувавши при визначенні виду та розміру покарання характер вчиненого, особистість правопорушника, те, що він є неповнолітнім, ступінь вини, ставлення до вчиненого, вважаю за необхідне застосувати до нього адміністративне стягнення, із застосуванням положень ст.ст.13,24-1 КпАП України, у вигляді попередження, оскільки воно є достатньою мірою покарання за вчинене правопорушення.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст.13,24-1,178,252,283,284 КпАП України,-

ПОСТАНОВИВ

Неповнолітнього ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1ст. 178 КпАП України.

Застосувати до неповнолітнього ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , захід впливу у вигляді попередження.

Постанову може бути оскаржено до Дніпровського апеляційного суду через Бабушкінський районний суд м. Дніпропетровська особою, щодо якої її винесено, протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.


Суддя                                         І.Ю. Литвиненко







Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація