Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #91135191

Справа № 276/1947/20

Провадження по справі№ 3/276/153/21

П О С Т А Н О В А


04 січня 2021 року смт. Хорошів


Суддя Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області Бобер Д.О. розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення, які надійшли від Хорошівського відділення поліції Коростишівського ВП ГУ НП України в Житомирській області відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за ознаками складу адміністративного правопорушення передбаченого ч.2 ст.173-2 КУпАП,-


В С Т А Н О В И В :

До Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області від Хорошівського відділення поліції Коростишівського ВП ГУ НП України в Житомирській області надійшов протокол про адміністративне правопорушення серії ВАБ №171427 від 12.11.2020 року відносно ОСОБА_1 за ч.2 ст.173-2 КУпАП для розгляду по суті.

Відповідно до вимог ст. 256 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення обов`язково зазначається суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення.

В протоколі про адміністративне правопорушення ВАБ №171427 від 12.11.2020 року зазначено, що ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 вчинив правопорушення передбачене частиною 2 статті 173-2 КУпАП, однак, до протоколу не додано відомостей, які б підтверджували, що ОСОБА_1 протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з порушень, передбачених частиною першою статті 173-2 КУпАП.

Виходячи з наведеного, вказаний протокол з доданими до нього матеріалами підлягає поверненню до Хорошівського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП України в Житомирській області для уточнення кваліфікації вчиненого адміністративного правопорушення.

На підставі викладеного та керуючись ст. 256 КУпАП, -


П О С Т А Н О В И В :

Протокол про вчинення адміністративного правопорушення серії ВАБ №171427 від 12.11.2020 року відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 з доданими матеріалами повернути до Хорошівського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП України в Житомирській області для уточнення кваліфікації вчиненого адміністративного правопорушення.

Постанова оскарженню не підлягає.




Суддя:                                                                        Д.О. Бобер











Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація