Справа № 2-367\2010
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
28 січня 2010 року Котовський міськрайонний суд Одеської області в складі:
головуючого судді –Нікітішина В.П.
при секретарі –Білоконь С.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Котовську Одеської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу
В С Т А Н О В И В:
Позивач просив постановити рішення суду, яким розірвати шлюб з відповідачкою, оскільки спільне життя не склалось. Шлюбні відносини припинені більше трьох місяців назад і поновлювати їх він не збирається. Від цього шлюбу у них неповнолітніх дітей не має. Від надання строку на примирення він категорично відмовляється. .
Відповідачка позов визнала і свого боку теж наполягала на розірванні шлюбу.
Вислухавши пояснення сторін, дослідивши письмові докази у справі, суд приходить до висновку про задоволення позову.
Встановлено, що сторони у справі перебувають в зареєстрованому шлюбі з 06.04.2006 року. Шлюб між сторонами у справі зареєстрований у відділі РАЦС по м.Котовську Котовського МРУЮ Одеської області за актовим записом №61.
Згідно ст.24 СК України шлюб є добровільним союзом чоловіка і жінки. Примушування чоловіка та жінки до шлюбу не допускається.
Оскільки сторони фактично припинили свої шлюбні відносини більше трьох місяців назад і не бажають їх поновлювати, підстав для збереження цього шлюбу суд не вбачає. На цей час шлюб між ними є формальністю і не відповідає реальним обставинам їх сімейних стосунків. Тому цей шлюб слід розірвати.
На підставі викладеного і керуючись ст.ст.24,110,112 Сімейного Кодексу України, ст.ст. 10,60,130,212-215 ЦПК України, суд
В И Р І Ш И В :
Шлюб між ОСОБА_1 і ОСОБА_2 зареєстрований 06.04.2006 року у відділі РАЦС по м.Котовську Котовського МРУЮ Одеської області за актовим записом №61 – розірвати.
При реєстрації розірвання шлюбу в органі РАЦС стягнути державне мито в розмірі 17 грн. з кожного.
Рішення суду набирає законної сили в порядку ст.223 ЦПК України.
Рішення суду може бути оскаржено до апеляційного суду Одеської області протягом 10 днів з дня його проголошення, шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження, а в подальшому апеляційної скарги в 20-ти денний строк з дня подачі зазначеної заяви.
Суддя
- Номер: 6/758/42/16
- Опис: заява
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-367
- Суд: Подільський районний суд міста Києва
- Суддя: Нікітішин
- Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.01.2016
- Дата етапу: 22.01.2016
- Номер: 2/720/830/13
- Опис: про визнання особи втратившою право на житло
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-367
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Нікітішин
- Результати справи: заяву задоволено повністю
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.03.2011
- Дата етапу: 27.05.2011