Судове рішення #9153574

                                                                Копія    

                            Справа № 2-397

                    2010 рік

Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 квітня 2010 року        Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області в складі:

 судді                                    Шевчук Л.П.

при секретарі                       Поліщук Л.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті  Хмільнику справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дружини, -

В С Т А Н О В И В:

  Позивач звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 та просить стягнути з нього аліменти на утримання дружини  в твердій грошовій сумі в розмірі 650 грн. щомісячно, посилаючись на те, що вони з відповідачем 20 червня 2001 року уклали шлюб, від якого у них народилась спільна донька-ОСОБА_3, яка перебуває на повному матеріальному утриманні позивача. Позивач перебуває в відпустці по догляду за дитиною, яка проживає разом з нею та знаходиться на її утриманні. Відповідач в добровільному порядку коштів на утримання дружини не надає, тому позивач вимушена звертатися до суду з даним позовом.

  Позивач в судовому засіданні позовні вимоги підтримує та просить їх задовольнити.

      Представник відповідача в судовому засіданні позовні вимоги визнає, але просить суд врахувати розмір доходів  відповідача та суму відрахувань на утримання дітей за виконавчими листами.

    Суд, вислухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, врахувавши матеріальне становище відповідача та наявність у нього трьох дітей, вважає можливим позовні вимоги задовольнити частково, оскільки свідоцтвом про укладення шлюбу, свідоцтвом про народження дитини, довідкою вуличного комітету та показами позивачки доведено, що позивач перебуває в відпустці по догляду за дитиною, яка проживає разом з нею та знаходиться на її утриманні, відповідач в даний час ніякої матеріальної допомоги не надає, а зобов’язаний її надавати згідно закону.

    Керуючись ст. ст. 84, 180, 182, 184, 191СК України, ст.ст. 15, 179,  88, 208, 209, 212-215, ЦПК України, суд, -

В И Р І Ш И В:

Позовні вимоги  задовольнити частково.

          Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1 на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання дружини ОСОБА_1 в твердій грошовій сумі в розмірі 400 грн. з усіх видів його заробітку, починаючи стягнення з 18 березня 2010 року до досягнення дитиною трьохрічного віку, тобто до ІНФОРМАЦІЯ_2.

    Стягнути з ОСОБА_2  51 гривню судового збору та 120 гривень витрат з інформаційно – технічного забезпечення судового процесу на користь держави.

Рішення в частині стягнення аліментів у межах суми платежу  за один місяць допустити до негайного виконання.

          Рішення суду набирає законної сили після закінчення 10-ти денного строку з дня проголошення рішення, якщо не подано заяву про апеляційне оскарження. Якщо подано заяву про апеляційне оскарження, однак не подано апеляційну скаргу в 20-ти денний строк після подання заяви на апеляційне оскарження, рішення суду набирає чинності після закінчення цього строку.

  Суддя:    /підпис/

З оригіналом вірно:

                   В.о. голови

Хмільницького міськрайонного суду                                          К.О. Клімик

                   Ст. Секретар                                                                Н. А. Фігурська

Справа № 2-165  

2010р.

Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

9 березня 2010 року        Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області в складі:

 судді                                    Шевчук Л.П.

при секретарі                       Поліщук Л.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті  Хмільнику справу за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_5 про стягнення аліментів на утримання дружини, -

В С Т А Н О В И В:

        Позивачка  звернулася до суду з позовом про стягнення аліментів з відповідача на утримання  дружини в розмірі 200 гривень щомісяця до досягнення дитиною трьохрічного віку, посилаючись на те, що 24 вересня 2006 року вона уклала шлюб з відповідачем. Від шлюбу у них народився син ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_3, який проживає з позивачкою та знаходиться на її утриманні. Однак спільне життя з відповідачем у неї не склалося і тому вони не проживають разом вже декілька місяців. Відповідач добровільно матеріальної допомоги на її утримання до досягнення сином трирічного віку не надає, і тому вона вважає, що він повинен сплачувати аліменти на її утримання згідно закону.

           В судовому засіданні ОСОБА_4 позовні вимоги підтримала та просила їх задоволити повністю.

Відповідач позовні вимоги  не визнав повністю, посилаючись на те, що не працює і не має можливості виплачувати аліменти на утримання дружини.  

    Суд, вислухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, врахувавши майновий стан відповідача, надання ним матеріальної допомоги в добровільному порядку, вважає можливим позовні вимоги задовольнити частково, оскільки свідоцтвом про укладення шлюбу, свідоцтвом про народження дитини, довідкою сільської ради та показами сторін доведено, що дитина проживає разом з позивачкою та перебуває на її утриманні, відповідач являється чоловіком позивачки і в даний час ніякої матеріальної допомоги їй не надає, а зобов’язаний її надавати згідно закону.

    Керуючись п.2 ст. 77, п. 1 ст. 79, п.1 ст. 80, 84 СК України, ст.ст. 15, 30, 88, 208, 209, 212-215 ЦПК України, суд, -

                                                В И Р І Ш И В:

Позовні вимоги  задоволити частково.

          Стягнути з ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_4 уродженця та жителя АДРЕСА_2, на користь ОСОБА_4 аліменти на її утримання в розмірі 100 (ста) гривень щомісяця до досягнення сином трирічного віку, тобто до ІНФОРМАЦІЯ_3.

    Стягнути з ОСОБА_5 51 гривню судового збору та 120 гривень витрат з інформаційно – технічного забезпечення розгляду справи на користь держави.

           Рішення суду набирає законної сили після закінчення 10-ти денного строку з дня проголошення рішення, якщо не подано заяву про апеляційне оскарження. Якщо подано заяву про апеляційне оскарження, однак не подано апеляційну скаргу в 20-ти денний строк після подання заяви на апеляційне оскарження, рішення суду набирає чинності після закінчення цього строку.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація