Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #91736676


НОВОМИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

смт Новомиколаївка


УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

03 лютого 2021 рокуСправа № 322/956/20




Новомиколаївський районний суд Запорізької області у складі головуючого судді Губанова Р.О., розглянувши заяву ОСОБА_1 , про виправлення описки в судовому рішенні від 23.12.2020 ЄУ №322/956/20,


встановив:

02.02.2021 до Новомиколаївського районного суду Запорізької області надійшла заява від ОСОБА_1 про виправлення описки в судовому рішенні від 23.12.2020 ЄУ №322/956/20.

Заочним рішенням головуючого судді Новомиколаївського районного суду Запорізької області від 23.12.2020 позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , про визнання права власності на майно в порядку спадкування задоволено, визнано за ОСОБА_1 право власності на житловий будинок АДРЕСА_1 , в порядку спадкування після смерті ОСОБА_3 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Судом встановлено, що при виготовлені тексту рішення була допущена описка, а саме: у другому абзаці резолютивної частини заочного рішення помилково вказано дата смерті ОСОБА_3 « ІНФОРМАЦІЯ_1 » замість правильної « ІНФОРМАЦІЯ_2 ».

Відповідно до ч.1 ст.269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.

Згідно з ч.2 ст.269 ЦПК України питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Розглянувши питання про виправлення описки, дослідивши матеріали цивільної справи, суддя дійшов висновку, що вказана описка є технічною, допущена помилково і не змінює суті прийнятого судового рішення тому підлягає виправленню.


Керуючись ст.ст.269, 353 – 355 ЦПК України, суддя


ухвалив:

виправити описку в заочному рішенні Новомиколаївського районного суду Запорізької області від 23.12.2020 ЄУ №322/956/20, виправивши в другому абзаці резолютивної частини заочного рішення дату смерті ОСОБА_3 , а саме: « ІНФОРМАЦІЯ_1 » на « ІНФОРМАЦІЯ_2 ».


Ухвала може бути оскаржена до Запорізького апеляційного суду протягом п`яти днів з дня її проголошення.




Суддя Р.О. Губанов


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація