Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #91856994

08.02.2021

 Справа № 721/28/21

Провадження 2/721/86/2021

У Х В А Л А


Путильський районний суд Чернівецької області в складі:

Головуючого судді:                                Стефанко У.Д.

за участю секретаря:                        Мигирян Т.В.


розглянувши у відкритому судовому засіданні  питання про виправлення описки у рішенні суду від 04.02.2021 року в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -


В С Т А Н О В И В :


04.02.2021 року Путильським районним судом Чернівецької області ухвалено рішення, згідно якого позов ОСОБА_1 до  ОСОБА_2 про розірвання шлюбу- задоволено.  При написанні повного тексту рішення суду допущена описка, а саме не вірно вказано дату винесення рішення, зазначено «08.02.2021» замість «04.02.2021».

Вказана описка допущена внаслідок помилки при комп`ютерному наборі внесення повного тексту рішення до ЄДРСР. Оскільки в даному випадку мала місце механічна описка, то її слід виправити шляхом постановлення відповідної ухвали.

Відповідно до ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень. Заява про внесення виправлень розглядається протягом десяти днів після її надходження. Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.

Відповідно до п.19 постанови Пленуму ВСУ від 18 грудня 2009 року №14 «Про судове рішення у цивільній справі», вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.

На підставі викладеного, враховуючи вимоги закону, суд вважає за можливе з власної ініціативи виправити допущену судом описку в повному тексті рішення Путильського районного суду від 04.02.2021 року по цивільній справі № 721/28/21 (провадження 2/721/86/2021), зазначивши вірним «04.02.2021» замість «08.02.2021».

На підставі викладеного та керуючись ст. 269, 258-261, 354-355 ЦПК України, суд, -

У Х В А Л И В :

В рішенні Путильського районного суду Чернівецької області по справі № 721/28/21 (провадження 2/721/86/2021) від 04.02.2021 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, виправити описку, зазначивши вірним дату ухвалення повного тексту рішення «04.02.2021».


Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення, має право на поновлення строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому ухвали суду.

Апеляційна скарга подається до Чернівецького апеляційного суду через Путильський районний суд Чернівецької області.


Суддя:                                        У.Д. Стефанко



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація