Судове рішення #9193672

Справа № 3-324/2010 року

ПОСТАНОВА

  06.05.2010 року    

   

          Суддя Тиврівського районного суду Вінницької області Мазурчак А.Г,

розглянувши матеріали, що надійшли від  Гніванського МВМ УМВС України у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, непрацюючого, жителя АДРЕСА_1 до адміністративної відповідальності притягується вдруге (притягувався 26.10.2009 р. за ч.1 ст.178 КУпАП до 17 грн. штрафу,  10.11.2009 р. за ч.2 ст.178 КУпАП до 51 грн. штрафу)  за ч.1 ст.173-2 КУпАП ,-

                                                                       встановив:

10.04.2010 року, о 22.30 год. в будинку АДРЕСА_1                 ОСОБА_1, ображав свого брата – ОСОБА_1, чим вчинив насильство в сімЧї.

Своїми діями ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене ч.1 ст.173-2 КУпАП.

Свою вину ОСОБА_1 визнав,  а також вона доведена матеріалами справи.  

Оскільки ОСОБА_1 неодноразово притягувався до адмінвідповідальності, виправитись не бажає, негативно характеризується за місцем проживання, вважаю за необхідне накласти на нього адмінстягненя у  виді адмінарешту.

    Керуючись ч.1 ст.173-2  КУАП,-

постановив:

    Накласти на ОСОБА_1 адмінстягнення у виді адмінарешту строком на  3 (три) доби з 06.05.2010 року.

На постанову може бути подана апеляційна скарга, протест прокурора до апеляційного суду Вінницької області через Тиврівський райсуд протягом 10-ти діб  з дня її винесення

   

                     Суддя :                                                                                   А.Г. Мазурчак

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація