№2-2919/10
З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11 травня 2010 року Київський районний суд м. Полтави у складі :
головуючого судді – Антонова А.В.
при секретарі – Кононенко О.П.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Полтаві цивільну справу за позовом Комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація №5» Полтавської міської ради до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення боргу за утримання будинку та прибудинкової території, суд ,-
В С Т А Н О В И В:
11.03.2010 року позивач звернувся з позовом до відповідачів про стягнення заборгованості за утримання будинку та прибудинкової території, посилаючись на те, що відповідачі проживають в АДРЕСА_1, користуються наданими комунальними послугами, технічного обслуговування, ремонту будинку, за послуги не сплачують, у зв’язку з чим утворилася заборгованність станом на 01.04.2010 року у сумі 535 грн. 86 коп.
У судовому засіданні представник позивача позов підтримав, просить стягнути з відповідачів на користь позивача 535 грн. 86 коп. заборгованості та судові витрати.
Відповідачі в судове засідання не з’явились, хоча про час та місце розгляду справи були повідомлені належним чином, причини неявки суду не повідомили.
Враховуючи клопотання представника позивача, суд вважає за можливе розглядати справу у порядку ст.224, 225 ЦПК України.
Заслухавши представника позивача, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню.
Судом встановлено, що ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 проживають в АДРЕСА_1, користуються послугами по утриманню будинку та прибудинкової території, за які не сплачують, у зв’язку з чим утворилася заборгованість станом на 01.04.2010 року у сумі 535 грн. 86 коп., яка підлягає стягненню з відповідачів на користь позивача.
Крім того, з відповідачів на користь позивача слід стягнути 30 грн. витрат з інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи.
Також підлягає стягненню з відповідачів на користь держави 51 грн. державного мита.
Керуючись ст. ст. 509, 510, 625 ЦК України, ст. ст. 10,11, 88, 209, 212, 213,224,225 ЦПК України. суд,-
В И Р І Ш И В:
Позов задовольнити.
Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 на користь Комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна дільниця №5» Полтавської міської ради (м.Полтава, пров.Латишева,13) на рахунок № 260065782 в Полтава банк МФО 331489, ЗКПО 13961824 заборгованість за послуги по утриманню будинку та прибудинкової території в сумі 535 грн. 86 коп. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30 грн., всього стягнути 565 грн. 86 коп..
Стягнути з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 державне мито в розмірі 51 грн. на користь держави – солідарно.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення, а апеляційну скаргу протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив за заявою відповідача, яка подається протягом десяти днів з дня отримання копії рішення.
Головуючий Антонов А.В.