Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #92133760




Справа № 309/520/21

Провадження № 3/309/279/21


П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


19 лютого 2021 року м. Хуст


Суддя Хустського районного суду Закарпатської області Піцур Я.Я. розглянувши матеріал, який надійшов з Хустського РУП ГУНП в Закарпатській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , непрацюючого, який проживає за адресою: АДРЕСА_1

за правопорушення, передбачене ст. 173 КУпАП,

В С Т А Н О В И В:

19.02.2021 року до Хустського районного суду Закарпатської області надійшов адміністративний матеріал відносно ОСОБА_1 .

Частиною 2 ст. 9 КУпАП встановлено, що адміністративна відповідальність за правопорушення, передбачені цим Кодексом, настає, якщо ці порушення за своїм характером не тягнуть за собою відповідно до закону кримінальної відповідальності.

У відповідності до статті 253 КУпАП, якщо при розгляді справи орган (посадова особа) прийде до висновку, що в порушенні є ознаки кримінального правопорушення, він передає матеріали прокурору або органу досудового розслідування.

Як вбачається з протоколу про адміністративне правопорушення серії АПР18 № 745736 від 15.02.2021 р., ОСОБА_1 14.02.2021 р. об 15:30 год. на в АДРЕСА_2 виражався нецензурними словами в адресу гр. ОСОБА_2 . Водночас, згідно пояснень ОСОБА_2 від 14.02.2021 року її співмешканець ОСОБА_1 , будучи в стані алкогольного сп`яніння, вчинив сварку, в ході якої ображав її та застосував фізичну силу, а саме бив кулаками в область голови. Вказане узгоджується з протоколом прийняття заяви про кримінальне правопорушення та іншу подію та рапортом опрацювання інформації за заявою про вчинення домашнього насильства, у яких також відображено інформацію про те, що ОСОБА_1 застосовував відносно ОСОБА_2 фізичне насильство шляхом нанесення тілесних ушкоджень. Відомостей про те, що ОСОБА_2 відмовилася від проходження медичного огляду адміністративний матеріал не містить.

Оскільки з вищенаведеного вбачаються ознаки кримінального правопорушення, вважаю за необхідне передати даний адміністративний матеріал органу досудового розслідування для прийняття рішення у відповідності до ст. 214 КПК України.

Керуючись ст.ст. 9, 253 КУпАП,-

П О С Т А Н О В И В:

Адміністративний матеріал відносно ОСОБА_1 за ст. 173 КУпАП передати до Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області для прийняття рішення, передбаченого ч. 1 ст. 214 КПК України.

Постанова оскарженню не підлягає.


Суддя Хустського

 районного суду:                                                                                           Піцур Я.Я.




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація