Судове рішення #922582
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД

Справа № 2-1603/07

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 березня 2007 року

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області в складі: - головуючого судді Юрдиги О.С -при секретарі Бєлоусовій К.О.

розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в м. Тернополі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ:

Позивачка ОСОБА_1 звернулась до суду із позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що спільне життя з відповідачем не склалося через суперечки та непорозуміння, в сім"ї часто виникають сварки, що негативно впливає на розвиток дітей, їх шлюб носить формальний характер і збереження сім'ї є неможливим.

Позивачка в судовому засіданні позов підтримала та просить його задовольнити.

Відповідач в судовому засіданні проти позову не заперечив, вважає, що шлюб зберегти не можливо, примирення не бажає.

Дослідивши та оцінивши зібрані докази у справі, суд встановив наступні обставини справи.

Сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з ІНФОРМАЦІЯ_1р.(свідоцтво про шлюб НОМЕР_1, актовий запис НОМЕР_2).

Від даного шлюбу у сторін народився син ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2р.н., актовий запис НОМЕР_3.

Між подружжям склалися неприязні відносини, сторони втратили почуття поваги один до одного, тривалий час не ведуть спільне господарство та не підтримують шлюбних стосунків. Сумісне життя подружжя є неможливим, шлюб існує лише формально, і тому його доцільно розірвати, оскільки збереження шлюбу суперечить інтересам позивачки.

Відповідно до вимог ст. 112 Сімейного кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що має істотне значення.

З врахуванням встановлених судом обставин, суд вважає, що позов ОСОБА_1 підлягає до задоволення.

 

2

На підставі наведеного та керуючись ст.10, 60, 212, 215, 223 Цивільного процесуального кодексу, ст. 112, 114 Сімейного Кодексу України суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_1року у відділі РАГС виконкому Тернопільської міської ради народних депутатів Тернопільської області України, актовий запис НОМЕР_2.

При одержанні свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАЦС стягнути державне мито в розмірі одного неоподаткованого мінімуму доходів громадян (17 гривень) з відповідача ОСОБА_2.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження або апеляційної скарги.

Заява про апеляційне оскарження рішення суду або апеляційна скарга може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення, а апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Головуюча  Юрдига О.С.

  • Номер: 6/212/13/17
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-1603/07
  • Суд: Жовтневий районний суд м. Кривого Рогу
  • Суддя: Юрдига О.С.
  • Результати справи: заяву (подання, клопотання, скаргу) повернуто
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 19.01.2017
  • Дата етапу: 09.03.2017
  • Номер: 6/212/45/17
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-1603/07
  • Суд: Жовтневий районний суд м. Кривого Рогу
  • Суддя: Юрдига О.С.
  • Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 28.03.2017
  • Дата етапу: 04.04.2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація