Судове рішення #922822
Справа №2-н-159/07

Справа №2-н-159/07

Теплицький районний суд Вінницької області

СУДОВИЙ НАКАЗ

 

20 березня 2007 року                                                                            смт Теплик

Судця Теплицького районного суду Вінницької області Войнаревич М.Г. розглянувши заяву ОСОБА_1про видачу судового наказу на стягнення нарахованої, але невиплаченої працівникові суми заробітної плати.

Відповідно до ст.16 ЦК України, ст. 115 КЗпП України, ст.24 Закону України «Про оплату праці», керуючись ст.ст. 96,99,102,103 ЦПК України,-

НАКАЗУЮ:

1.  Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю«Удич - цукор» с. Удич Теплицького району Вінницької області, МФО 302689 Приватбанк м. Вінниця, р/рахунок 26004487461001, код 30555503 на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого в АДРЕСА_1, - 881 (вісімсот вісімдесят одна) грн 80 коп.

2.  Стягнути з боржника в дохід держави судовий збір - 25 грн. 50 коп., та в дохід Держбюджету Теплицького району Вінницькій області витрати за інформаційно-технічне забеспечення розгляду цивільних справ -15 грн. 00 коп..

3.  Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

Згідно зі статею 104 Цивільного процесуального кодексу України (далі ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувана протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.            

Відповідно до статті 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред»явлення до виконання.

Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п'яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ(стаття 106 ЦПК України).

Судовий наказ набрав чинності                                                               2007 року.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація