- позивач: Поліщук Юлія Олександрівна
- яка не заявляє самостійні вимоги на предмет спору: Кодимська районна державна нотаріальна контора
- відповідач: Яценко Галина Миколаївна
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа № 503/1641/20
Провадження № 2/503/82/21
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03 березня 2021 року Кодимський районний суд Одеської області в складі:
головуючого-судді Вороненка Д.В.,
за участю секретаря судового засідання Вдовиченко В.О.,
розглянувши у підготовчому засіданні в залі засідань в м. Кодима цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Кодимська міська рада Одеської області, про визнання права власності у порядку спадкування, –
встановив:
В провадженні суду перебуває цивільна справа за вище вказаним позовом, в якій судом було відкрите провадження та проводилось підготовче провадження.
В підготовче засідання позивач ОСОБА_1 не з`явилася, про причини неявки суд не повідомила, про дату, час і місце підготовчого засідання була своєчасно повідомлена належним чином.
Відповідач ОСОБА_2 в підготовче засідання також не з`явилася, про причини неявки суд не повідомила, про дату, час і місце підготовчого засідання була своєчасно повідомлена належним чином.
Представник третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, – Кодимська міська рада Одеської області в підготовче засідання не з`явився, про причини неявки суд не повідомив, про дату, час і місце підготовчого засідання третя особа була своєчасно повідомлена належним чином. При цьому, раніше третя особа подала до суду заяву про проведення підготовчого засідання за відсутності його представника. Згідно ч.1 ст. 198 ЦПК України, підготовче засідання проводиться за правилами, встановленими главою 6 цього розділу, з урахуванням особливостей підготовчого засідання встановлених цим Кодексом. Водночас із цим ч.3 ст. 211 ЦПК України передбачає, що учасник справи має право заявити клопотання про розгляд справи за його відсутності.
Протягом підготовчого провадження до суду не надходило заяв та/або клопотань сторін щодо з`ясування та вирішення питань, передбачені ч.2 ст. 197 ЦПК України, а також не висловлювались думки щодо дати призначення судового засідання для розгляду справи по суті.
Враховуючи, що спір між сторонами не врегульовано в підготовчому засіданні, суд вважає що підготовчі дії необхідно завершити, закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду.
Керуючись ст. 200 ЦПК України, суд
постановив:
Закрити підготовче провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Кодимська міська рада Одеської області, про визнання права власності у порядку спадкування.
Призначити справу до судового розгляду по суті, суддею одноособово, на 11.45 годину 18 березня 2021 року в приміщенні Кодимського районного суду Одеської області.
Про час і місце судового засідання повідомити учасників справи.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення та оскарженню не підлягає.
Суддя Д.В. Вороненко
- Номер: 2/503/666/20
- Опис: про визнання права власності в порядку спадкування
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 503/1641/20
- Суд: Кодимський районний суд Одеської області
- Суддя: Вороненко Д.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 06.11.2020
- Дата етапу: 06.11.2020