Судове рішення #924894
Справа № 2-139/2007 p

Справа № 2-139/2007 p.

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20 березня 2007 року                                  Сквирський районний суд Київської області

в складі: головуючого судді- Машкіної В.В.

при секретарі- Щур Л.А. розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Сквира справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,

встановив:

Позивачка звернулася до суду з позовом про стягнення з відповідача аліментів на утримання неповнолітньої дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі 1/4 частки його заробітку (доходу) щомісячно до досягнення дитиною повноліття, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку, а також стягнути з відповідача на її користь 150 грн судових витрат посилаючись на те, що вона перебуває в зареєстрованому шлюбі з відповідачем.

Від шлюбу мають неповнолітню дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка на даний час проживає з позивачем і знаходиться на її утриманні і вихованні.

Відповідач вихованням неповнолітньої дочки не займається, добровільно не утримує дитину, матеріально забезпечений ,стан його здоров'я задовільний, інших дітей, непрацездатних батьків не має.

Неповнолітня ОСОБА_3, 2003 р.народження, матеріально незабезпечена.

Позивач в судове засідання не з'явилася, в своїй заяві просить справу слухати у її відсутності, позовні вимоги підтримує.

Відповідач в судове засідання не з'явився, належним чином повідомлений про розгляд справи. Не надіслав повідомлення про причини неявки за викликом суду.

Судом встановлено, що позивач перебуває в зареєстрованому шлюбі з ОСОБА_2

Від шлюбу мають неповнолітню дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка на даний час проживає з позивачем і знаходиться на її утриманні і вихованні.

Відповідач вихованням неповнолітньої дочки не займається, добровільно не утримує дитину, матеріально забезпечений ,стан його здоров'я задовільний, інших дітей, непрацездатних батьків нe має.

Неповнолітня ОСОБА_3, 2003 р.народження, матеріально незабезпечена.

Вказані обставини встановлені матеріалами справи.

Відповідно до вимог ст. 180 СК України батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

Суд, враховуючи стан здоров'я та матеріальне становище дитини, платника аліментів, відсутність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних батьків, вважає визначити аліменти у розмірі 1/4 частки заробітку (доходу) відповідача.

Згідно до ст. 367 ЦПК України допустити обов'язкове негайне виконання рішення суду у межах Суми платежу за один місяць.

Суд вважає, відповідно до ст. 81 ЦПК України стягнути з відповідача витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 7 грн. 50 коп. та судовий збір в сумі 51 грн. на користь держави.

Згідно ст.88 ЦПК України стягнути з відповідача на користь позивача судові витрати в сумі 150 грн.

    Керуючись ст. 10,60,81,131,212-215,218,224-228,367 ЦПК України, ст. 180-182,184,191 СК України, суд,-

вирішив:

Позов задовольнити.

Стягувати з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця с.Фатівці Коломийського району Івано-Франківської області, щомісячно аліменти в розмірі 1/4 частки його заробітку (доходу) на користь дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 до її повноліття, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку.

 

2

Стягнення аліментів проводити в особі матері ОСОБА_1, починаючи з 16.02.2007 р.

Допустити обов'язкове негайне виконання рішення суду в частині стягнення аліментів в межах суми платежу за один місяць.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави судовий збір в сумі 51 грн.

Стягнути з ОСОБА_2 витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 7 грн. 50 коп. на користь Сквирського районного суду Київської області.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 150 грн. судових витрат.

Заочне рішення може бути переглянуте судом ,що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача . Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом 10 днів з дня отримання його копії.

На рішення суду може бути подана апеляційна скарга протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, яка подається протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація