Судове рішення #924939
Справа № 2-389/ 2007 року

Справа № 2-389/ 2007 року

УХВАЛА

14 березня 2007 року                                                                                       місто Зміїв

Зміївський районний суд Харківської області в складі:

головуючого судді - Россолова В.В.

при секретарі - Рєпніковій О.В.

розглянувши позовну заяву відкритого акціонерного товариства „Державна енергогенеруюча компанія „Центренерго" в особі відокремленого структурного підрозділу Зміївська ТЕС до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги,

встановив:

18 січня 2007 року позивач звернулася до суду з позовною заявою до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги в розмірі 1586,81 грн.

В судовому засіданні представник позивача подав письмову заяву про залишення позову без розгляду в зв'язку з тим, що відповідачами погашено заборгованість за житлово-комунальні послуги.

Відповідно до ч. 1 п. 5 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.

Керуючись ч.1 п.5 ст. 207 ЦПК України,

ухвалив:

Позовну заяву відкритого акціонерного товариства „Державна енергогенеруюча компанія „Центренерго" в особі відокремленого структурного підрозділу Зміївська ТЕС до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги - залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду

Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк заяви з

дня винесення ухвали про апеляційне оскарження і подачі після цього протягом 10 днів

апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.

295ЦПК України.                                 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація