АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
25 травня 2010 року м. Вінниця
Суддя апеляційного суду Вінницької області Міхасішин І.В., вирішуючи питання про прийняття апеляційної скарги представника управління праці та соціального захисту Козятинської районної державної адміністрації Вінницької області – Ляховича О.С. на постанову Козятинського міськрайонного суду Вінницької області від 20 квітня 2007 року у справі за позовом ОСОБА_2 до управління праці і соціального захисту Козятинської районної державної адміністрації про стягнення недоплачених сум разової допомоги, -
в с т а н о в и в :
Ухвалою судді апеляційного суду Вінницької області від 27 квітня 2010 року апеляційну скаргу, подану представником управління праці та соціального захисту населення Козятинської райдержадмінстарції – Ляховичем О.С. на постанову Козятинського міськрайонного суду від 20 квітня 2007 року залишено без руху, як таку, що не відповідає вимогам ст. 295 ЦПК України, а також не було сплачено судовий збір та надано строк для усунення зазначених недоліків апеляційної скарги до 19 травня 2010 року.
У наданий судом строк, відповідач не усунув недоліки, визначені ухвалою про залишення скарги без руху.
В таких випадках, відповідно до вимог ч.2 ст. 297 ЦПК України, суд визнає апеляційну скаргу неподаною та повертає особі, яка її подала.
Враховуючи наведене та керуючись ст.ст. 121, 297 ЦПК України, -
у х в а л и в:
Апеляційну скаргу представника управління праці та соціального захисту Козятинської районної державної адміністрації Вінницької області – Ляховича О.С. на постанову Козятинського міськрайонного суду Вінницької області від 20 квітня 2007 року у справі за позовом ОСОБА_2 до управління праці і соціального захисту Козятинської районної державної адміністрації про стягнення недоплачених сум разової допомоги, вважати неподаною та повернути відповідачу.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та з цього часу може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду України протягом двох місяців.
Суддя:
З оригіналом вірно: