- відповідач: Гайворонська міська рада Кіровоградської області
- Представник позивача: Медвідь Владислав Анатолійович
- відповідач: Мельник Галина Семенівна
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа № 385/227/21
Провадження № 2/385/143/21
У Х В А Л А
18.03.2021 року м. Гайворон
Гайворонський районний суд Кіровоградської обасті у складі:
головуючого - судді Венгрина М.В.,
секретар судового засідання Шевченко Л.О.
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в м. Гайворон цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Гайворонської міської ради про визнання права власності на нерухоме майно за набувальною давністю,-
встановив:
В провадженні Гайворонського районного суду Кіровоградської області заходиться вищевказана справа.
Учасники справи в судове засідання не з`явились.
Позивач ОСОБА_1 та його представник, ОСОБА_3 , відповідач ОСОБА_2 в підготовче судове засідання не з`явились, заяв про причини неявки чи про відкладення розгляду справи суду не надали.
В справі відсутнє підтвердження вручення ОСОБА_2 судової повістки.
Представник відповідача - Гайворонської міської ради в судове засідання не з`явився, подав суду заяву про розгляд справи за його відсутності.
Згідно з ст. 247 ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Згідно п.1 ч.2 ст.223 ЦПК України суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку у зв`язку з неявкою в судове засідання учасника справи, щодо якого відсутні відомості про вручення йому повідомлення про дату, час і місце судового засідання.
За таких обставин суд вважає, що у зв`язку із неявкою відповідача ОСОБА_2 та відсутністю відомостей про вручення їй повідомлення про дату час і місце розгляду справи підготовче судове засідання слід відкласти.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 223, 240, 247 ЦПК України, суд
ухвалив:
Відкласти підготовче судове засідання у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Гайворонської міської ради про визнання права власності на нерухоме майно за набувальною давністю до 10 год 00 хв. 07 квітня 2021 року.
В судове засідання викликати сторін по справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: М. В. Венгрин
- Номер: 2/385/143/21
- Опис: про визнання права власності на нерухоме майно за набувальною давністю
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 385/227/21
- Суд: Гайворонський районний суд Кіровоградської області
- Суддя: Венгрин М.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.02.2021
- Дата етапу: 17.02.2021