справа № 3-В-1-2010р.
П О С Т А Н О В А
01 березня 2010 року м. Городище
Городищенський районний суд Черкаської області в складі: головуючого судді Синиці Л.П., при секретарі судових засідань Комісарчук Т.В.,
розглянувши подання заступника начальника Городищенського МРВ КВІ УДДУ ПВП у Черкаській області капітана внутрішньої служби Пикало А.М. про вирішення питання, пов’язаного з виконанням постанови Городищенського районного суду від 18.11.2009 року, -
в с т а н о в и в :
11.12.2009 року до Городищенського районного суду Черкаської області надійшло подання заступника начальника Городищенського МРВ КВІ УДДУ ПВП у Черкаській області капітана внутрішньої служби Пикало А.М. щодо вирішення питання, пов’язаного з виконанням постанови Городищенського районного суду від 18.11.2009 року про накладення адміністративного стягнення на ОСОБА_3 за ч. 1 ст. 130 КУпАП у виді громадських робіт строком 50 годин, так як останній за місцем реєстрації не проживає.
Як вбачається з поданих до суду матеріалів, правопорушник ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, 03.12.2009 року поставлений на облік в Городищенському КВІ УДДУ ПВП у Черкаській області та був викликаний належним чином для отримання направлення для відпрацювання громадських робіт при Калинівській сільській раді Городищенського району, але на виклики не з’являвся.
Згідно довідки ССГІРФО Городищенського РВ ГУМВС України в Черкаській області, ОСОБА_3 зареєстрований в с. Калинівка, однак, відповідно до інформації наданої Калинівською сільською радою Городищенського району, останній, будучи зареєстрованим у с. Калинівка, Городищенського району, Черкаської області, тривалий час в селі не проживає і місце проживання його не відоме. Кореспонденцію ОСОБА_3, в тому числі і рекомендовану, отримувала його мати ОСОБА_4, яка станом на 15.02.2010р., згідно довідки виконавчого комітету Калинівської сільської ради Городищенського району, знаходиться на заробітках за кордоном.
Зважаючи на вищевикладене, а саме, що виконання постанови Городищенського районного суду Черкаської області від 18.11.2009 року про накладення адміністративного стягнення відносно ОСОБА_3 є неможливим, суд, вважає, що виконання даної постанови слід припинити, як виняток, із загального правила, які передбачені ст. 302 КУпАП.
Керуючись ст.304 КУпАП, -
п о с т а н о в и в :
припинити виконання постанови Городищенського районного суду Черкаської області від 18.11.2009 року, про накладення на ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя с. Калинівка, Городищенського району, Черкаської області, адміністративного стягнення у виді громадських робіт строком 50 (п’ятдесят) годин за правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 КУпАП.
Постанова може бути оскаржена чи опротестована на протязі десяти днів з моменту її винесення, шляхом подачі скарги (подання) до апеляційного суду Черкаської області.
Суддя: Л.П. Синиця
Заступнику начальнику Городищенського МРВ
КВІ УДДУ ПВП у Черкаській області
старшому лейтенанту внутрішньої служби
Пикало А.М.
Городищенський районний суд Черкаської області направляє Вам копію постанови від 01.03.2010 року, для відому та виконання.
Додаток на 1 арк.
Суддя Городищенського
районного суду Л.П. Синиця
Заступнику начальнику Городищенського МРВ
КВІ УДДУ ПВП у Черкаській області
старшому лейтенанту внутрішньої служби
Пикало А.М.
Городищенський районний суд Черкаської області направляє Вам копію постанови від 01.03.2010 року, для відому та виконання.
Додаток на 1 арк.
Суддя Городищенського
районного суду Л.П. Синиця