Справа № 3–287/2010р.
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
13 травня 2010 року м. Звенигородка
Суддя Звенигородського районного суду Черкаської області Іванов А.А., розглянувши матеріали, які надійшли від Звенигородського РВ ГУМВС України в Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності: громадянина Узбекистану ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого в АДРЕСА_1, не працюючого, до адміністративної відповідальності протягом року не притягався,
за ст.203 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
в с т а н о в и в:
Громадянин Узбекистану ОСОБА_2 проживає на території України в АДРЕСА_1, без реєстрації та недійсному паспорту.
Згідно п.3 Правил в’їзду іноземців та осіб без громадянства, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України, №1074 від 29.12.1995 року, іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні, зобов’язані мати паспортний документ, яким є документ, що підтверджує громадянство іноземця та особи без громадянства, виданий уповноваженим органом іноземної держави, дає право на виїзд за кордон і визнаний Україною.
Громадянин Узбекистану ОСОБА_2 проживає в АДРЕСА_1, без документів на право проживання в Україні, тобто він вчинив адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.203 Кодексу України про адміністративні правопорушення – проживання без документів на право проживання в Україні, за недійсними документами або документами, термін дії яких закінчився.
Факт проживання гр. ОСОБА_2 в с.Стебне, по вул.Космонавтів,38, Звенигородського району, Черкаської області підтверджується актом обстеження депутата Стебнівської сільської ради (а.с.2), не заперечує його і ОСОБА_2
Гр.ОСОБА_2 вину у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.203 ч.1 КУпАП визнав повністю і пояснив, що дійсно він є громадянином Узбекистану, в с.Стебне, Звенигородського району проживає з 2006 року, про те, що необхідно реєструватися по місцю проживання в Звенигородському РВ ГУМВС не знав.
При накладенні адміністративного стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність.
За місцем проживання ОСОБА_2 характеризується позитивно, заяв та скарг відносно нього до Стебнівської сільської ради не надходило (а.с.2).
Обставини, що пом’якшують відповідальність – щире каяття.
Керуючись ст.ст.33-35, 280, 203 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
п о с т а н о в и в:
визнати винним громадянина Узбекистану ОСОБА_2 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.203 КУпАП України та накласти на нього адміністративне стягнення - штраф в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 340 гривень /триста сорок гривень/.
Копію постанови направити Звенигородському РВ ГУМВС в Черкаській області.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою,яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду Черкаської області через Звенигородський районний суд.
Суддя