ГОСПОДАРСЬКИЙ |
| ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ |
ОКРЕМА УХВАЛА
09.06.06 Справа № 4/261
Суддя Г.М.Батюк, розглянувши матеріали справи за позовом
Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Лисичанську Луганської області, м. Лисичанськ Луганської області
до Відкритого акціонерного товариства «Лисичанський завод гумових технічних виробів», м.Лисичанськ Луганської області
про стягнення 15627 грн. 97 коп.
в с т а н о в и в :
З матеріалів справи вбачається, що ВАТ «Лисичанський завод гумових технічних виробів» зареєстровано як платник страхових внесків у відділенні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків.
Заборгованість відповідача перед позивачем за період з 01.07.05 по 01.04.06 склала 15627 грн. 97 коп.
При вирішенні спору господарським судом Луганської області виявлені недоліки в діяльності підприємства відповідача, а саме:
доведення безспірних вимог позивача до їх розгляду в суді, неприбуття у судове засідання, що привело до додаткових витрат відповідача по розгляду справи в суді.
Рішенням по справі № 4/261 від 09.06.06 на користь позивача було стягнуто борг у сумі 15627 грн. 97 коп., держмито у сумі 156 грн. 28 коп., витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу у сумі 118 грн. 00 коп.
Вказані факти свідчать про незадовільний стан позовної роботи на підприємстві відповідача та невиконання його працівниками норм чинного законодавства, що привело до доведення безспірних вимог позивача до їх розгляду в господарському суді та додатковим витратам по сплаті держмита, витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.
Керуючись ст. 90 Господарського процесуального кодексу України, суд
у х в а л и в :
1. Окрему ухвалу надіслати керівникові Відкритого акціонерного товариства «Лисичанський завод гумових технічних виробів»(м.Лисичанськ Луганської області, вул. Орджонікідзе,128).
2. Зобов’язати керівника керівникові Відкритого акціонерного товариства «Лисичанський завод гумових технічних виробів»розглянути окрему ухвалу та прийняти відповідні заходи щодо усунення випадків доведення безспірних вимог заявника до розгляду в господарському суді, належного ведення позовної роботи на підприємстві.
3. Про вжиті заходи у відповідності зі ст. 4 5 ГПК України повідомити господарський суд Луганської області у строк до 09.07.06.
Суддя Г.М.Батюк
.
- Номер:
- Опис: стягнення 71 874 175,34 грн.,
- Тип справи: Заміна сторони у виконавчому провадженні (2-й розділ звіту)
- Номер справи: 4/261
- Суд: Господарський суд м. Києва
- Суддя: Батюк Г.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 01.10.2015
- Дата етапу: 10.11.2015
- Номер:
- Опис: стягнення 71 874 175,34 грн.,
- Тип справи: Заміна сторони у виконавчому провадженні (2-й розділ звіту)
- Номер справи: 4/261
- Суд: Господарський суд м. Києва
- Суддя: Батюк Г.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 21.11.2016
- Дата етапу: 17.01.2017
- Номер:
- Опис: стягнення 71 874 175,34 грн.,
- Тип справи: Скарга на дії чи бездіяльність органів Державної виконавчої служби
- Номер справи: 4/261
- Суд: Господарський суд м. Києва
- Суддя: Батюк Г.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.02.2017
- Дата етапу: 18.04.2017