Справа №2-213/2007 p.
Рішення іменем України
4 квітня 2007 року Славутицький міський суд Київської області у складі: головуючої - судді Теремецької Н.Ф., при секретарі Воробей М.М., з участю:
позивача ОСОБА_1 відповідачки ОСОБА_2
розглянувши у попередньому судовому засіданні у залі суду в м.Славутичі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
УСТАНОВИВ:
22 березня 2007 року до суду звернувся позивач з позовною заявою, в якій просив розірвати шлюб з відповідачкою.
Позовні вимоги обґрунтовувались тим, що спільне життя з відповідачкою не склалося, оскільки він за харатером роботи часто виїзджає за межі міста і пізно повертається додому, внаслідок чого відповідачка в сім"ї часто влаштовує сварки, що негативно відображається на вихованні дітей.
У судовому засіданні позивач позовні вимоги підтримав і просив їх задовольнити, пославшись на зазначені в позовній заяві обставини. Суду пояснив, що їх шлюб носить формальний характер, оскільки вони не підтримують шлюбних відносин, спільне господарство не ведуть, кожен живе своїм життям, він категорично налаштований на розлучення.
Відповідачка позов визнала повністю.
Вислухавши пояснення сторін, вивчивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Судом встановлено, що позивач і відповідачка перебувають у шлюбі, зареєстрованому 23 грудня 2005 року у відділі реєстрації актів цивільного стану Славутицького міського управління юстиції Київської області, Україна, актовий запис № 209, що підтверджується свідоцтвом про укладення шлюбу, копія якого долучена до справи.
Подружжя має дітей: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, батьком яких є позивач, що підтверджується копіями свідоцтв про їх народження, які залишаються жити разом з відповідачкою.
Між подружжям припинилися взаємна повага, підтримка, почуття любові, шлюбні стосунки фактично не підтримують, спільне господарство не ведуть.
За таких обставин суд вважає, що подальше спільне життя і збереження шлюбу суперечитиме інтересам позивача.
Відповідно до ст.112 Сімейного кодексу України, зазначені обставини є підставою для розірвання шлюбу.
Судові витрати позивач просив з відповідачки не стягувати.
2
З позивача підлягає стягненню державне мито за реєстрацію розірвання шлюбу на підставі ст.З Декрету КМУ „Про державне мито".
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 130, 174, 209, 213 - 215 ЦПК України,
суд,-
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 23 грудня 2005 року у відділі реєстрації актів цивільного стану Славутицького міськвиконкому Київської області, Україна, актовий запис № 209.
З позивача стягнути державне мито за реєстрацію розірвання шлюбу в розмірі 8 гривень 50 копійок.
Заяву про апеляційне оскарження цього рішення може бути подано до суду протягом десяти днів з дня його оголошення. Апеляційну скаргу на рішення може бути подано протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження з подачею копіїї апеляційної скарги до апеляційного суду Київської області або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.