Судове рішення #937153
Справа № 3-908/2007 року ПОСТАНОВА

Справа № 3-908/2007 року ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 травня 2007 року місцевий Семенівський районний суд Чернігівської області в складі головуючого - судді Поповича В.В. при секретарі Токаревій Г.В., розглянувши ; справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла від територіальної державної інспекції праці в Чернігівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, мешканця АДРЕСА_1, директор СТОВ «ІНФОРМАЦІЯ_2» , - за ст. 41 ч.І КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

16.04.2007 року проведеною перевіркою територіальною державною інспекцією  праці в Чернігівській області встановлено, що у СТОВ «ІНФОРМАЦІЯ_2»  допускаються суттєві порушення вимог чинного законодавства про працю.

Порушено ст. ст. 115 КЗпП України - на момент перевірки заборгованість по  заробітній платі за березень 2007 року становить 6800 гривень.

В порушення ст. 96 КЗпП України не витримуються міжпосадові   (міжквадіфікаційні) співвідношення в оплаті праці.

У судовому засіданні правопорушник вину визнав повністю та показав, що дійсно  на підприємстві допускаються суттєві порушення вимог чинного законодавства про  працю.

Вивчивши матеріали справи, суд вважає, що дії ОСОБА_1. містять склад

 правопорушення -т порушення вимог законодавства про працю та про охорону праці за

 слідуючих підстав.  З  вини директора СТОВ     «ІНФОРМАЦІЯ_2» на момент

  перевірки заборгованість по заробітній платі    за березень 2007 року становить 6800

гривень,, не витримуються міжпосадові (міжкваліфікаційні)  співвідношення в оплаті

праці.

Вищезазначені порушення підтверджуються даними акту перевірки від 16.04.2007  року №25-20-032/0024.

Призначаючи стягнення, суд враховую характер вчиненого правопорушення, особу  правопорушника, який визнав вину, позитивно характеризується, на утриманні має одну  дитинуJ

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 33,221, 283 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні  адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 41 ч. 1 КУпАП та призначити

 стягнення у вигляді штрафу у розмірі 255 ( двісті п'ятдесят п"ять) гривень в дохід І держави (р/р 31111101800454 МФО 853592 держбюджет м. Семенівка код 22825238).

Постанова оскарженню не підлягає, але може бути опротестована прокурором.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація