Судове рішення #9388984

ПОСТАНОВА  

ІМЕНЕМ       УКРАЇНИ  

                                         № 3-288/10  

 30 квітня 2010 року                                                                                                    смт. Веселее

 Суддя Веселівського районного суду Запорізької області   Калабухова О.А.,  розглянувши матеріали, що надійшли з Державної податкової інспекції у Веселівському районі Запорізької області про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1 –  ІНФОРМАЦІЯ_1 громадянина України, працюючого директором приватного підприємства «Макаренко ІП-3, що мешкає за адресою: АДРЕСА_1.

За вчинення правопорушення, передбаченого ст. 163-2 Кодексу України  про адміністративні правопорушення.

  ВСТАНОВИВ:  

 15.04.2010 року начальником відділу оподаткування юридичних осіб ДПІ у Веселівському районі Запорізької області Оврієнко Тетяною Вікторівною було проведено перевірку приватного підприємства «Макаренко ІП-3», код ЄДРПОУ 33182553, юридична адреса: Веселівський район, с. Чкалове вул. 70 років Жовтня, 11. В ході перевірки було встановлено, що ОСОБА_1 несвоєчасно надав до установи банку платіжне доручення на перерахування фіксованого сільськогосподарського податку по строку 02.03.2010 р., що привело до створення недоїмки у сумі 13,90 грн. яка була погашена 13.03.2010 року.

Своїми діями гр. ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 163-2 КпроАП України.

За ознаками: неподання або несвоєчасне подання платіжних доручень на перерахування належних до сплати податків та зборів (обов'язкових платежів).

Факт вчинення правопорушення підтверджується:

-   протоколом про адміністративне правопорушення;

-   актом перевірки від 31 березня 2010 року;

-   актом перевірки від 01 квітня 2010 року.

Враховуючи вищевикладені обставини та додані до справи документальні докази, суд вважає вину ОСОБА_1 в скоєні правопорушення, передбаченого ст. 163-2 Кодексу про адміністративні правопорушення України доведеною.

Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 221, 163-2 КпроАП України,

СУДДЯ:  

ПОСТАНОВИВ:  

 ОСОБА_1 визнати винним у вчинені правопорушення, передбаченого ст. 163-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення і накласти адміністративне стягнення у виді: штрафу в доход держави в розмірі 85 ( вісімдесят п’ять) гривень.  

 Постанова може бути оскаржена строком 10 діб з дня винесення.

  СУДДЯ:                                        _________________ Калабухова О.А.

                                                                      

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація