Судове рішення #9413047

                                                                      Справа 3-11/2010р.

                                                   

                           П О С Т А Н О В А

                      І М Е Н Е М  У К Р А Ї Н И

15 квітня 2010 року                                                           м. Донецьк

Суддя Будьонівського районного суду м. Донецька Шишов О.О., розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення, що надійшла від ІДПС БДПС ДАІ м. Донецьк, про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Донецька, громадянина України, непрацюючого, що проживає за адресою: АДРЕСА_1

за вчинення правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

В с т а н о в и в:

05 серпня 2009 року о 07 годин 34 хвилин, ОСОБА_1, керував транспортним засобом ХОНДА, реєстраційний номер «НОМЕР_1», рухаючись по а/ш Київ-Харків, в порушення вимог п. 12.9б «Правил дорожнього руху» України, з перевищенням максимальної дозволеної швидкості, за що у відношенні нього робітником ДАІ був складений протокол про адміністративне правопорушення за № 011525.

    Згідно з п.9 ст. 247 провадження в справі про  адміністративне  правопорушення не може бути  розпочато,  а  розпочате  підлягає  закриттю у разі смерті особи,  щодо  якої  було  розпочато  провадження  по справі.

    Оскільки Будьонівський районний суд м.Донецька отримав відомості про смерть ОСОБА_1, провадження по справі про адміністративне правопорушення підлягає закриттю.

    Керуючись ст. 247 Кодексу України про адміністративні правопорушення, –

П о с т а н о в и в:

Провадження по справі про адміністративне правопорушення у відношенні  ОСОБА_1  за ст. 122 ч.3 Кодексу України про адміністративні правопорушення закрити у зв’язку зі смертю правопорушника.

Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

 

Суддя:      

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація