Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #94171644

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

61022, м. Харків, пр. Науки, 5, тел.:(057) 702-07-99, факс: (057) 702-08-52,

гаряча лінія: (096) 068-16-02, E-mail: inbox@dn.arbitr.gov.ua,

код ЄДРПОУ: 03499901, UA628999980313141206083020002

_____________________________________________________________________________

У Х В А Л А

21.05.2021р. Справа № 905/2522/16

Позивач: Публічне акціонерне товариство "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча", м. Маріуполь

до відповідача : Державного підприємства "Донецька залізниця", м. Донецьк

про заміну сторони виконавчого провадження


Заявник: Приватне акціонерне товариство "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча" (місцезнаходження: 87504, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Левченка, будинок 1, ідентифікаційний код 00191129; email: ІНФОРМАЦІЯ_1)


Суддя Матюхін В.І.


Рішенням Господарського суду Донецької області по даній справі позов задоволено.

На примусове виконання рішення видано відповідний наказ.

Зазначений наказ перебуває на виконанні у Слов`янському міськрайонному відділі ДВС в рамках виконавчого провадження №53861003.


20.05.2021 на адресу господарського суду від Приватного акціонерного товариство "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча" надійшла заява про заміну сторони у виконавчому провадженні його правонаступником, в якій заявник з посиланням на ст.334 Господарського процесуального кодексу України просить замінити боржника - ДП «Донецька залізниця» його правонаступником - АТ «Українська залізниця».


Згідно чч.1-3 ст.334 Господарського процесуального кодексу України:

1. У разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження суд замінює таку сторону її правонаступником.

2. Заяву про заміну сторони її правонаступником може подати сторона (заінтересована особа), державний або приватний виконавець.

3. Суд розглядає заяву про заміну сторони її правонаступником у 10-ти денний строк з дня її надходження до суду у судовому засіданні з повідомленням учасників справи та заінтересованих осіб".


На підставі викладеного і керуючись ст.334, 234 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -


У Х В А Л И В:

Розгляд заяви Приватного акціонерного товариство "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча" про заміну сторони у виконавчому провадженні призначити на 31.05.2021 року о 11:00 год. зал судового засідання № 323

Державне підприємство "Донецька залізниця" і Акціонерне товариство "Українська залізниця" (місцезнаходження: 03680, м. Київ, вул. Єжи Гедройця, будинок 5, ідентифікаційний код 40075815) мають право надати відзив на заяву Приватного акціонерного товариство "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча".

Явка представників сторін і АТ "Укрзалізниця" у судове засідання не обов`язкова.

У суду є технічна можливість проведення судового засідання в режимі відеоконференції.

Ухвала набрала законної сили з дати її постановлення (підписання) та оскарженню не підлягає.

Інформацію по справі, що розглядається, можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://dn.arbitr.gov.ua.



Суддя В.І. Матюхін


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація