Судове рішення #9426171

                    Справа № 2-1815/10/0408         Справа № 2о-72/ 06                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

У Х В А Л А

04 червня 2010  року

        Суддя  Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу  Міхеєва В.Ю., розглянувши матеріали позовної заяви  ОСОБА_2 до Комунального підприємства «Криворізьке бюро технічної інвентаризації», 3-і особи з боку відповідача Криворізька міська рада, Дзержинська районна рада м. Кривого Рогу, ОСОБА_4, ОСОБА_5 про скасування схематичного плану та відновлення розміру земельної ділянки,

В С Т А Н О В И Л А:

Зазначена позовна заява надійшла до суду 25.05.2010 року, в якій позивачка просить зобов’язати відповідача КП «Криворізьке бюро технічної інвентаризації» скасувати схематичний план від 08.07.1974 року земельної ділянки по АДРЕСА_1, схематичний план від 24.05.1961 року земельної ділянки по АДРЕСА_1 відновити.

Зазначена позовна заява  подана без додержання вимог, встановлених ст. 119 ЦПК України,  і тому повинна бути  залишена без руху з наданням строку для усунення недоліків.

Відповідно до ст. 15 ЦПК України суди розглядають в порядку цивільного судочинства справи про захист порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів, що виникають із цивільних, житлових, земельних, сімейних, трудових відносин, а також з інших правовідносин, крім випадків, коли розгляд таких справ проводиться за правилами іншого судочинства.

З тексту позову та доданих до нього додатків не вбачається наявності спору між позивачкою та відповідачем, позивачка не зазначає, чи зверталася вона до відповідача із заявою про порушення її прав як землекористувача, та яку відповідь отримала. Є незрозумілим, якими конкретно діями відповідач порушив її права землекористувача та чи вважає вона ці дії незаконними.

Відповідно до ч. 2 ст. 119 ЦПК України у позовній заяві повинні бути викладені обставини, якими позивач обґрунтовує свої вимоги та зазначені докази, що підтверджують кожну обставину.

Зазначаючи, що вона є власницею домоволодіння № 62а по вул. Залізорудна в м. Кривому Розі та землекористувачем земельної ділянки за цією адресою, позивачка у той же час не  надає ніяких доказів, які б підтверджували ці обставини.

Тому позивачці необхідно уточнити свої позовні вимоги з урахуванням наведених зауважень, визначитися з предметом спору, способом захисту її прав та усунути недоліки у визначений судом строк.

Без усунення зазначених недоліків неможливо відкрити провадження по справі та призначити її до розгляду.

На підставі вищезазначеного, вважаю за необхідне залишити позовну заяву без руху, надати  позивачці строк для усунення недоліків.  

  Роз’яснити, що в разі усунення недоліків у зазначений строк заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Інакше заява вважається неподаною і повертається позивачу.

 Керуючись ст. ст. 119, 121 ЦПК України,      

         

                                     У Х В А Л И Л А:

                 Позовну заяву ОСОБА_2 до Комунального підприємства «Криворізьке бюро технічної інвентаризації», 3-і особи з боку відповідача Криворізька міська рада, Дзержинська районна рада м. Кривого Рогу, ОСОБА_4, ОСОБА_5 про скасування схематичного плану та відновлення розміру земельної ділянки,

Надати  строк для усунення недоліків до  25 червня  2010   року.

Суддя                                                                                            В.Ю.Міхеєва

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація