справа №4-с-6
2010р.
У Х В А ЛА
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
07 червня 2010 року Шосткинський міськрайсуд Сумської області в складі головуючого судді Свиненко М.Д., при секретарі Афанасенко Т.Л., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Шостка скаргу Шосткинської міжрайонної державної податкової інспекції у Сумській області на дії державного виконавця Гой Олександра Миколайовича, -
В С Т А Н О В И В:
Заявник Шосткинська МДПІ у Сумській області звернулись до суду зі скаргою на постанову про відмову у відкритті виконавчого провадження.
У судове засідання позивач та представник відповідача не з'явились надавши суду заяви про розгляд справи без їх участі та суд вважав за можливе розглянути справу у відсутність сторін, на підставі наявних у справі доказів.
Судом установлено, що Шосткинським міськрайсудом Сумської області був направлений на адресу ДПІ виконавчий лист по справі №2-556/09. Ст. державний виконавець Гой О.М. відмовив у відкритті провадження з тих підстав, що у виконавчому листі не вказано ідентифікаційний код боржника, що в свою чергу унеможливлює виконання рішення суду.
Статтею 19 Конституції України зазначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі , в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
У відповідності до ст. 1 Закону України „Про виконавчу службу” виконавче провадження – це сукупність дій органів і посадових осіб, зазначених у цьому Законі, спрямованих на примусове виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), які здійснюються на підставах, у спосіб та в межах повноважень, визначених цим Законом, іншими нормативно-правовими актами, виданими відповідно до цього Закону підлягають примусовому виконанню.
Згідно ст. 7 цього ж Закону державний виконавець зобов’язаний використовувати надані йому права у точній відповідності із Законом і не допускати у своїй діяльності порушення прав та законних інтересів громадян і юридичних осіб.
Відповідно до положень ст. 19 ч.3 Закону України „Про виконавче провадження” п.3, у виконавчому документі повинно бути зазначено найменування (для юридичних осіб) або прізвище, ім’я по батькові стягувача і боржника місце проживання, ідентифікаційний код, а також інші відомості, які відомі суду.
Суд оцінивши докази надані сторонами, приходить до висновку про відмову в задоволенні скарги Шосткинської МДПІ у Сумській області.
Керуючись ст. 387 ЦПК України, ст. 19 Конституції України, ст. 19 Закону України „Про виконавче провадження”, -
У Х В А Л И В:
Відмовити в задоволенні скарги Шосткинської міжрайонної державної податкової інспекції у Сумській області на дії державного виконавця Гой Олександра Миколайовича.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Сумської області через міськрайсуд шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і подання після цього впродовж 10 днів апеляційної скарги.
Суддя Шосткинського
міськрайсуду :
Свиненко М.Д.