- яка притягається до адмін. відповідальності: Лотиш Андрій Сергійович
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа № 159/2682/21
Провадження № 3/159/1612/21
КОВЕЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 травня 2021 року м. Ковель
Суддя Ковельського міськрайонного суду Волинської області Шергіна Ю.О., розглянувши матеріали справи, які надійшли від Відділу організації несення служби в місті Ковель управління патрульної поліції у Волинській області ДПП про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , українця, громадянина України, не працевлаштованого, який зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,
за вчинення правопорушення, передбаченого статтею 173 КУпАП,
права у відповідності до статті 268 КУпАП роз`яснені
ВСТАНОВИЛА:
12.05.2021 до Ковельського міськрайонного суду Волинської області надійшов протокол про адміністративне правопорушення, складений відносно ОСОБА_1 за вчинення останнім адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 173 КУпАП (серії ВАБ №244441 від 01.05.2021).
Судом встановлено, що01.05.2021 о 01:00 год, в місті Ковель по вулиці Володимирська, будинок 122, на території АЗС «ОККО» ОСОБА_1 , перебуваючи в п`яному вигляді з явними ознаками алкогольного сп`яніння, виражався нецензурною лайкою та образливо чіплявся до громадян, чим порушував громадський порядок і спокій громадян.
Дії ОСОБА_1 кваліфіковані за статтею 173 КУпАП, що передбачає відповідальність за нецензурну лайку в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян.
Відповідно до статті 245 КУпАП основним завданням провадження у справах про адміністративні правопорушення є своєчасне, всебічне, повне і об`єктивне з`ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнав частково.
Доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи (стаття 251 КУпАП).
Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого статтею 173 КУпАП підтверджується дослідженими судом письмовими матеріалами справи, зокрема: протоколом про адміністративне правопорушення від 01.05.2021 серії ВАБ №244441, протоколом серії АА №097811 про адміністративне затримання від 01.05.2021, консультаційним висновком спеціаліста №237 від 01.05.2021, рапортом інспектора роти з обслуговування м.Ковель УПП у Волинській області ДПП молодшого лейтенанта поліції Жиньцової М. від 01.05.2021, письмовими поясненнями ОСОБА_2 від 01.05.2021.
Всі зазначені докази не викликають сумнівів у їх достовірності та допустимості.
Таким чином, суд приходить до висновку, що вина ОСОБА_1 у вчинені адміністративного правопорушення передбаченого статтею 173 КУпАП, знайшла своє підтвердження в суді.
У відповідності до статті 40-1 КУпАП у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.
Керуючись статтями 40-1, 124, 268, 283-285 КУпАП, суддя,
ПОСТАНОВИЛА:
Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 173 КУпАП та застосувати до нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 51 (п`ятдесят одну) гривню
Стягнути зОСОБА_1 в дохід держави судовий збір в сумі 454 (чотириста п`ятдесят чотири) гривні 00 копійок.
Постанова може бути оскаржена до Волинського апеляційного суду через Ковельський міськрайонний суд Волинської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя Ковельського міськрайонного судуЮ. О. Шергіна
- Номер: 3/159/1612/21
- Опис: притягнення Лотиша А. С. за ст.173 КУпАП
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 159/2682/21
- Суд: Ковельський міськрайонний суд Волинської області
- Суддя: Шергіна Ю.О.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 12.05.2021
- Дата етапу: 25.05.2021