Судове рішення #9438516

  3-206/2010р.

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И

                                                                           

04 лютого 2010 року                                                                                                   м. Лисичанськ                      

               Суддя Лисичанського міського суду Луганської області Березін А.Г.,  розглянувши матеріали, надані ДПІ в м. Лисичанську, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1 від 05.10.2000 року, працюючу продавцем в ПП „ОСОБА_2”, проживаючу в АДРЕСА_1,

за правопорушення, передбачене ст. 155-1 ч. 1  КУпАП, -

                                               В С Т А Н О В И В:

           05 січня 2010 року о 14 годині 59 хвилин, при перевірці павільону „Копейка”, розташованого за адресою: АДРЕСА_2, було встановлено, що продавець ОСОБА_1 порушила порядок проведення розрахунків, а саме:  розрахункова операція з продажу товару на суму 20,00 грн. була проведена без застосування реєстратора розрахункових операцій та особі, яка отримала товар, не видано розрахункового документу, встановленого зразка.        

          В суді ОСОБА_1 свою провину в скоєні адміністративного правопорушення визнала та пояснила, що 05 січня 2010 року здійснила продаж однієї пляшки горілки «Хлібний дар» за ціною 20 гривень  без застосування реєстратора розрахункових операцій, оскільки не встигла знайти код товару.  Свою провину усвідомила, щиро розкаялася, просила суд суворо її не наказувати.

           Суд, заслухавши пояснення ОСОБА_1, дослідивши матеріали справи, вважає, що її винність у скоєні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 155-1 КУпАП, знайшла своє повне підтвердження в суді. Її дії за ст. 155-1 ч. 1 КУпАП кваліфіковані правильно, оскільки вона порушила порядок проведення розрахунків у сфері торгівлі.        

          При призначенні стягнення, суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу правопорушниці, ступінь її вини, майновий стан, обставини, що пом`якшують і обтяжують відповідальність. ОСОБА_1 працює продавцем, свою провину визнала, щиро розкаялася.

          В якості обставин, що пом’якшують відповідальність правопорушниці згідно зі ст. 34 КУпАП, суд приймає до уваги повне визнання своєї провини правопорушницею, щире розкаяння винної.                                  

         Обставин, що обтяжують відповідальність правопорушниці за адміністративне правопорушення згідно зі ст. 35 КУпАП, суд не вбачає.

          З урахуванням вищевказаного, суд вважає, що ОСОБА_1 слід призначити стягнення у вигляді мінімального розміру штрафу, передбаченого санкцією ст. 155-1 ч. 1 КУпАП, що є достатньою мірою відповідальності з метою її виховання, а також запобігання вчиненню нових правопорушень.  

         Керуючись  ст.ст. 33, 155-1 ч. 1, 221, 284, 285, 289, 294 КУпАП, -

                                            П О С Т А Н О В И В:

         Піддати ОСОБА_1 адміністративному стягненню у вигляді штрафу у сумі 34 (тридцять чотири) гривні.

         Постанову може бути оскаржено протягом 10-ти днів з дня її винесення до апеляційного суду Луганської області через Лисичанський міський суд.

 

                                                        Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація