Судове рішення #9445755

№ 3-1188-1/10

П О С Т А Н О В А

03 червня 2010 року суддя Печерського районного суду міста Києва Кирилюк І.В., розглянувши матеріали, що надійшли з Відділу ДАІ з обслуговування Печерського району, підпорядкованого Управлінню ДАІ ГУМВС України в м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Кореї, громадянина Кореї, що проживає за адресою: АДРЕСА_1, місце роботи не відоме, який раніше не притягувався до адміністративної відповідальності,

за ч. 4 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_5, 20.03.2010 року о 09 год. 10 хв., керуючи автомобілем «КІА», державний номер НОМЕР_1, на перехресті провулку Кріпосний-вул. Грушевського у м. Києві не виконав вимоги дорожнього знаку «Надати дорогу» та не надав переваги в русі автомобілю «Мазда» державний номер НОМЕР_2 чим змусив його різко гальмувати та змінювати напрямок руху, щоб уникнути зіткнення, чим створив аварійну ситуацію. Своїми діями ОСОБА_5 порушив вимоги п. 2.1.д 1 ПДР України, вчинивши адміністративне правопорушення, передбачене ч. 4 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

В судовому засіданні 03 червня 2010 року ОСОБА_5 вину визнав повністю. Крім того, вина   ОСОБА_5 у вчиненні зазначеного правопорушення підтверджується даними протоколу про адміністративне правопорушення від 20.03.2010 року, поясненнями водія ОСОБА_4

За таких обставин, суд, дослідивши матеріали адміністративної справи, вважає вину ОСОБА_5 у правопорушенні доведеною та, беручи до уваги те, що ОСОБА_5 раніше не притягувався до адміністративної відповідальності, вважає можливим застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. ч. 4 ст. 122, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

П О С Т А Н О В И В:

Визнати ОСОБА_5 винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення та застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі сорока неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 680 гривень 00 копійок (одержувач УДК у Печерському районі м. Києва, банк одержувача: ГУ ДКУ у м. Києві на р/р 33 11 533 67 000 07; код ЄДРПОУ 260 779 22; МФО 820019; КЕКД: 21081300; символ звітності банку: 336).

Штраф має бути сплачений правопорушником не пізніше як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови - не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення. У разі несплати правопорушником штрафу у встановлений строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом. У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується: подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті цього Кодексу.

У разі несплати штрафу у вищезазначений строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби.

У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення стягується подвійний розмір штрафу, а також витрати на облік вчиненого правопорушення.

Строк пред’явлення постанови до виконання-3 місяці.

Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови і набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.

Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до апеляційного суду м. Києва через Печерський районний суд м. Києва.

Суддя                                           І.В.Кирилюк

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація