ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 3-2813 2010р.
25 травня 2010 року суддя Подільського районного суду м. Києва Отвіновський П.Л. розглянувши матеріали, які надійшли від відділу ДАІ з обслуговування адміністративної території Подільського району та автомобільно-технічної інспекції підпорядкованого УДАІ ГУ МВС України в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина Великобританії, непрацюючого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1,-
- - за ч. 4 ст. 122 КУпАП,-
ВСТАНОВИВ:
29 березня 2010 року о 15 годині 50 хвилин ОСОБА_1, керуючи автомобілем “Опель” д/н НОМЕР_2 в м. Києві під час виїзду з бульвару Дружби народів на Набережне шосе, не надав дорогу автомобілю, який рухався по Набережне шосе, внаслідок чого змусив водія автомобіля НОМЕР_1, різко гальмувати, змінити напрямок руху, подавати звуковий сигнал, щоб уникнути зіткнення, що призвело до створення аварійної обстановки.
Чим порушив п. 2.1 дод. 1 ПДР України, відповідно до якого водій повинен дати дорогу транспортним засобам, що під'їжджають до нерегульованого перехрестя по головній дорозі, а за наявності таблички 7.8 – транспортним засобам, що рухаються по головній дорозі.
В суді ОСОБА_1 свою вину визнав, також вказане правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення (а.с.1), поясненнями ОСОБА_2 (а.с. 2).
Вивчивши матеріали справи, вбачаю в діях ОСОБА_1 склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 4 ст.122 КпАП України - порушення водіями транспортних засобів правил дорожнього руху, що спричинили створення аварійної обстановки.
Враховуючи вищевикладене, приходжу до висновку, що винність ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 122 КпАП України доведена повністю і підтверджується всією сукупністю доказів по справі.
На підставі викладеного, керуючись ч. 4 ст. 122, ст. 291, 294, 307, 308 КпАП України,-
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 – визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 122 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 680 (шістсот вісімдесят) гривень .
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку оскарження (опротестування) цієї постанови.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.
Штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови – не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.
Строк пред'явлення постанови до виконання три місяці.
Суддя