Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #94656469

Справа№751/4020/21

Провадження №2-н/751/1145/21


С У Д О В И Й Н А К А З

11 червня 2021 року                                 місто Чернігів

Новозаводський районний суд міста Чернігова

Суддя Павлов В. Г.

розглянувши заяву акціонерного товариства «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (місцезнаходження: 14000, м. Чернігів, вул. Реміснича, буд. 55-б) до

ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , місце реєстрації: АДРЕСА_1 )

про видачу судового наказу за вимогою про стягнення заборгованості за послуги з централізованого опалення, -

керуючись ст.ст. 64, 67, 68 Житлового кодексу України, ст.ст. 610, 612, 614 ЦК України, ст.ст. 160-163, 167-169, 172 ЦПК України, Законом України «Про судовий збір»,

                                                               Наказую:

Стягнути з ОСОБА_1 на користь акціонерного товариства «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (рр НОМЕР_2 в філії Чернігівське Обласне управління АТ «Ощадбанк», МФО 353553, код 03357671) заборгованість за послуги з централізованого теплопостачання за період з 01.11.2018 року по 30.04.2021 року у розмірі 15 772 (п`ятнадцять тисяч сімсот сімдесят дві)  грн 79 коп.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь акціонерного товариства «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (рр НОМЕР_3 в АТ КБ «ПриватБанк», МФО 305299, код 03357671) судові витрати у вигляді сплаченого судового збору в розмірі 227 (двісті двадцять сім) грн. 00 коп.


Суддя В.Г. Павлов


Під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядав обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.

Відповідно ч. 1 ст. 170 ЦПК України, боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4,5 частини першої статті 161 цього Кодексу. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.

Згідно з ч. 1 ст. 172 ЦПК України, у разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п`яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.


Судовий наказ набрав законної сили «___» _________________ 20___ року.

Строк пред`явлення судового наказу до виконання «___» ___________ 20___ року.

Дата видачі судового наказу стягувачу «___» _____________________ 20___ року.   


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація