- яка притягається до адмін. відповідальності: Кошовенко Олена Іванівна
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа № < 152/683/21
3/152/332/21
П О С Т А Н О В А
про привід
15 червня 2021 року м. Шаргород
Суддя Шаргородського районного суду
Вінницької області Мельник А.Г.,
розглянувши матеріали адміністративної справи, що надійшла з Тульчинського РВП ГУНП у Вінницькій області, відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрованої мешканки АДРЕСА_1 , громадянки України, непрацюючої, - за частиною першою статті 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
у с т а н о в и в :
Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення серії ВАБ № 369591 від 2 травня 2021 року, 2 травня 2021 року о 18-30 год громадянка ОСОБА_1 перебуваючи в п`яному вигляді висловлювалась нецензурною лайкою відносно співмешканця ОСОБА_2 , чим вчинила насильство психологічного характеру.
Її дії кваліфіковано за частиною першою статті 173-2 КУпАП, як вчинення домашнього насильства, тобто умисне вчинення будь-яких діянь (дій або бездіяльності), зокрема, психологічного характеру (застосування насильства, що не спричинило тілесних ушкоджень, погрози, образи, тощо), внаслідок чого могла бути чи була завдана шкода психічному здоров`ю потерпілого
Відповідно до частини другої статті 7 КУпАП провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності.
У судове засідання 15 червня 2021 року ОСОБА_1 не з`явилася, хоча про місце і час розгляду справи повідомлена належним чином, про причини неявки не повідомила.
Відповідно до вимог частини другої статті 268 КУпАП, при розгляді справ про адміністративні правопорушення, передбачені у тому числі частиною першою статті 173-2 цього Кодексу, присутність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, є обов`язковою.
У зв`язку з тим, що неявка ОСОБА_1 є безумовною перешкодою для встановлення об`єктивної істини по справі, вважаю за доцільне застосувати до нього привід.
Керуючись частиною другою статті 268 КУпАП, -
п о с т а н о в и в :
Зобов`язати начальника Тульчинського РВП ГУНП у Вінницькій області організувати доставку в судове засідання на 11 годину 30 хвилин 30 червня 2021 року (м. Шаргород Вінницька область, вул. Героїв Майдану, 231) особу, яка притягається до адміністративної відповідальності за частиною першою статті 173-2 КУпАП, - ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , зареєстровану мешканку АДРЕСА_1 , громадянку України.
Виконання постанови доручити Тульчинському РВП ГУНП у Вінницькій області.
Постанова не може бути оскаржена.
Суддя Андрея МЕЛЬНИК
- Номер: 3/152/332/21
- Опис: Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 152/683/21
- Суд: Шаргородський районний суд Вінницької області
- Суддя: Мельник А.Г.
- Результати справи:
- Етап діла: Повернуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 01.06.2021
- Дата етапу: 30.06.2021