Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #94754801

СЕРЕДИНО-БУДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 586/1062/20

Номер провадження 1-кс/586/142/21

УХВАЛА

про проведення судового засідання

в режимі відеоконференції


16 червня 2021 року                                                   м. Середина-Буда


Суддя Середино-Будського районного суду Сумської області Теміров Ч.М., розглянувши клопотання представника потерпілого Матеко Л.А. про проведення судового засідання у режимі відеоконференції у кримінальному провадженні №1-кс/586/142/21 за заявою обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.128 КК України,         ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , про відвід судді,

В С Т А Н О В И В :

На розгляді Середино-Будського районного суду Сумської області перебуває кримінальне провадження №1-кс/586/142/21 за заявою обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.128 КК України, ОСОБА_1 ,  ІНФОРМАЦІЯ_1 , про відвід судді.

Представник потерпілого Матеко Л.А. 16.06.2021 надіслала суду клопотання про проведення судового засідання, призначеного на 18.06.2021 о 12:00 год., за її участю в режимі відеоконференції з приміщення Господарського суду Сумської області. Вказане клопотання представник потерпілого обґрунтовує неможливістю прибуття до суду на визначену дату у зв`язку із перебуванням за сімейними обставинами у м. Суми.

Відповідно до вимог п.4 ч.1 ст.336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі, яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження.

Частина 2 ст.336 КПК України передбачає, що суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.

Зважаючи на наведені обставини, з метою забезпечення оперативності судового провадження відповідно до вимог ч.1 ст.336 КПК України, суддя вважає за доцільне провести судовий розгляд справи в режимі відеоконференції з приміщенням Господарського суду Сумської області, доручивши відповідальній службовій особі зазначеного суду відповідно до ч.4ст.336 КПК України встановити особу представника потерпілого Матеко Л.А. та вручити їй пам`ятку про процесуальні права.

Керуючись ст.336 КПК України, суд, -


У Х В А Л И В :

Здійснити дистанційне судове засідання у кримінальному провадженні №1-кс/586/142/21, яке призначене на 18.06.2021 о 12:00 год., в режимі відеоконференції, під час якого представник потерпілого ОСОБА_2  братиме участь у даному засіданні дистанційно зприміщення Господарського суду Сумської області.

Доручити відповідальним особам Господарського суду Сумської області забезпечити відеоконференцзв`язок із Середино-Будським районним судом Сумської області та відповідно до вимог ч.4 ст.336 КПК України, перевірити документи, що посвідчують особу адвоката Матеко Л.А., вручити їй пам`ятку про її процесуальні права, перебувати поряд з нею у судовому засіданні до його закінчення.

Застосовувані в дистанційному судовому провадженні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення і звуку, дотримання принципу гласності та відкритості судового провадження, а також інформаційну безпеку.

Учасникам судового засідання має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового провадження, ставити запитання і отримувати відповіді, реалізовувати інші надані їм процесуальні права та виконувати процесуальні обов`язки, передбачені КПК України.

Хід і результати процесуальних дій, проведених в режимі відео конференції, фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису.

Копію ухвали терміново направити до Господарського суду Сумської області для організації її виконання.

Ухвала оскарженню не підлягає.

 Суддя                                                                 Ч.М. Теміров



















  • Номер: 11-п/816/3/21
  • Опис: кримінальне провадження відносно Бугрик Олександра Григоровича за ст. 128 КК України
  • Тип справи: на подання (клопотання ) про направлення кримінального провадження з одного суду до іншого
  • Номер справи: 586/1062/20
  • Суд: Сумський апеляційний суд
  • Суддя: Теміров Ч.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 04.01.2021
  • Дата етапу: 04.01.2021
  • Номер: 11-п/816/179/21
  • Опис: матеріали заяви адвоката Наполова М.І. про відвід судді Ситайло О.І.
  • Тип справи: на подання (клопотання ) про направлення кримінального провадження з одного суду до іншого
  • Номер справи: 586/1062/20
  • Суд: Сумський апеляційний суд
  • Суддя: Теміров Ч.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 13.09.2021
  • Дата етапу: 13.09.2021
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація