- відповідач: Асафат Руслан Петрович
- позивач: Асафат Таїса Сергіївна
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа № 137/611/21
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
"18" червня 2021 р.
Суддя Літинського районного суду Вінницької області Верещинська Я.С., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
До Літинського районного суду Вінницької області надійшла вищезазначена позовна заява.
15.06.2021 Літинським районним судом Вінницької області виконано запит з метою підтвердження відомостей щодо місця реєстрації відповідача у справі.
18.06.2021 на адресу суду надійшла відповідь, згідно якої відповідач за вказаною в позовній заяві адресою не зареєстрований. Відсутня інформація про реєстрацію місця проживання, проте вказано фактичне місце проживання відповідача: АДРЕСА_1 .
Згідно із ч.10 ст. 187 ЦПК України якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи, суд вирішує питання про відкриття провадження у справі. Подальший виклик такої особи як відповідача у справі здійснюється через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України.
Позовна заява подана з додержанням вимог ст. 175, 177 ЦПК України.
Відповідно до ч.2 ст.19 ЦПК України цивільне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим кодексом, у порядку, зокрема позовного провадження (загального або спрощеного).
Справа відноситься до юрисдикції загального суду, є малозначною відповідно до вимог ч. 6 ст. 19 ЦПК України.
За наведених обставин, суд вважає, що розгляд справи слід проводити в спрощеному порядку з викликом сторін.
У зв`язку з тим, що дійсне місце реєстрації відповідача встановити не вбачається можливим, суд вважає за необхідне викликати його у судові засідання шляхом розміщення оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України.
Керуючись ст. 19, 187, 190, 274, 258-260, 279 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Прийняти до розгляду та відкрити провадження в цивільній справі №137/611/21 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, яка буде розглядатись за правилами спрощеного позовного провадження.
Судове засідання у справі призначити на 06.07.2021 року об 11 год. 30 хв. в приміщенні Літинського районного суду Вінницької області (вул. Героїв Чорнобиля, 30, смт. Літин, Вінницька область) з викликом учасників справи.
Відповідача у справі викликати шляхом розміщення тексту оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України.
Запропонувати відповідачу протягом 15 днів з дня вручення копії ухвали про відкриття провадження у справі подати:
- суду - відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову;
- позивачу - направити копію відзиву та доданих до нього документів (підтвердження надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів надати до суду).
У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Відповідь на відзив може бути подана позивачем у строк 5 днів з дня отримання відзиву на позов. Заперечення на відзив можуть бути подані позивачем у строк 5 днів з дня отримання відповіді на відзив.
Копію даної ухвали надіслати сторонам. Одночасно з копією ухвали про відкриття провадження у справі відповідачу надіслати копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається - https://court.gov.ua/sud0214/.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя:Я. С. Верещинська
- Номер: 2/137/336/21
- Опис: про розірвання шлюбу.
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 137/611/21
- Суд: Літинський районний суд Вінницької області
- Суддя: Верещинська Я.С.
- Результати справи: заяву задоволено повністю
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 15.06.2021
- Дата етапу: 21.07.2021