Судове рішення #9497019

Справа №22-1052/09

Категорія 27

Суддя 1-ї інстанції: Федчишен С.А.

суддя-доповідач: Цюра Т.В.


УХВАЛА


17 квітня 2009 року м. Вінниця

Суддя судової палати в цивільних справах Апеляційного суду Вінницької області Цюра Т.В.., розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на заочне рішення Ленінського районного суду м. Вінниці від 13 березня 2009 року у справі за позовом відкритого акціонерного товариства «Райффайзен Банк Аваль» в особі Вінницької обласної дирекції до ОСОБА_1 про стягнення коштів за кредитним договором, -


ВСТАНОВИВ:


У справі за позовом ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» в особі Вінницької обласної дирекції до ОСОБА_1 про стягнення коштів за кредитним договором, Ленінським районним судом м. Вінниці -13 березня 2009 року було ухвалено заочне рішення.

Не погодившись із зазначеним заочним рішенням ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу у загальному порядку.

Зі змісту положень ст. ст. 228 ч. 1,231 ч.4, ст. 232 ч.2 ЦПК України вбачається, що у загальному порядку, встановленому ЦПК України заочне рішення може бути оскаржено лише позивачем у справі.

Відповідач може подати заяву про перегляд заочного рішення суду і тільки у випадку залишення такої заяви без задоволення, вправі оскаржити заочне рішення у загальному порядку.

Оскільки із заявою про перегляд заочного рішення, відповідно до вимог ст. 228 ЦПК України відповідач не звертався, то подану ним апеляційну скаргу слід йому повернути.

Керуючись ст. ст. 228 ч. 1,231 ч.4, ст. 232 ч.2,297 ЦПК України, -


УХВАЛИВ:


Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на заочне рішення Ленінського районного суду м. Вінниці від 13 березня 2009 року у справі за позовом відкритого акціонерного товариства «Райффайзен Банк Аваль» в особі Вінницької обласної дирекції до ОСОБА_1 про стягнення коштів за кредитним договором - повернути апелянту.

Роз’яснити ОСОБА_1 про право звертатись до суду, який ухвалив оскаржуване заочне рішення, із заявою про перегляд цього рішення в порядку правил ст. ст. 228,229 ЦПК України.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена протягом двох місяців до Верховного Суду України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація