Копія
Справа № 2-а-2485/10/2270/15
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без розгляду
13 травня 2010 рокум. Хмельницький
Хмельницький окружний адміністративний суд
в складі :головуючого-суддіМайстер П.М.
секретаря
за участі: Доробалюк Л.В.
прокурора Грамчук Т.А.,
представника позивача Ліскового А.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Старокостянтинівського міжрайонного прокурора в інтересах держави в особі управління Пенсійного фонду України в Старокостянтинівському районі третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача < 3-тя особа > до фізичної особи - підприємця ОСОБА_4 третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача < 3-тя особа > про стягнення заборгованості, –
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся до Хмельницького окружного адміністративного суду з позовом до фізичної особи - підприємця ОСОБА_4 про стягнення заборгованості.
Позовні вимоги мотивовані тим, що станом на 16.03.2010р. за відповідачем наявна заборгованість у сумі 3995,70 грн. А тому, позивач просив задовольнити позовні вимоги та стягнути вищезазначену заборгованість з фізичної особи - підприємця ОСОБА_4.
В судовому засіданні представник позивача заявив клопотання про відкликання позовної заяви і подав відповідну заяву.
Прокурор клопотання про відкликання позовної заяви підтримав та просив його задовольнити.
Заслухавши прокурора та представника позивача, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що клопотання слід задовольнити.
Відповідно до п.5 ч. 1 ст. 155 КАС України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви.
Керуючись п.5 ч.1 ст. 155 КАС України, суд, -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву Старокостянтинівського міжрайонного прокурора в інтересах держави в особі управління Пенсійного фонду України в Старокостянтинівському районі до фізичної особи - підприємця ОСОБА_4 (АДРЕСА_1, ідентифікаційний код - НОМЕР_1) про стягнення заборгованості залишити без розгляду. < введіть статті КАС України >, < варіанти чому без розгляду >.
Ухвала може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали, за правилами, встановленими статтями 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України, шляхом подання через суд першої інстанції заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя/підпис/< Суддя >
"Згідно з оригіналом" СуддяП.М. Майстер