- потерпілий: Сухаревич Ігор Миколайович
- обвинувачений: Шульган Сергій Володимирович
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа № 451/1034/21
Провадження № 1-кп/451/229/21
УХВАЛА
про призначення підготовчого судового засідання
05 липня 2021 року місто Радехів
Суддя Радехівського районного суду Львівської області Куцик-Трускавецька О.Б., розглянувши обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за реєстраційним № 12021142280000048 від 16.06.2021, стосовно ОСОБА_1 , який обвинувачується у вчиненні кримінального проступку, передбаченого частиною 1 статті 185 КК України, -
встановив:
Обвинувальний акт стосовно ОСОБА_1 надійшов до Радехівського районного суду Львівської області з Радехівського відділу Червоноградської окружної прокуратури Львівської області 02.07.2021 з угодою про примирення між потерпілим та підозрюваним.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу справи між суддями від 02.07.2021 автоматизованою системою документообігу суду для цього судового провадження визначено суддю Куцик-Трускавецьку О.Б.
Обвинувальний акт судді передано 02.07.2021.
Відповідно до частини 1 статті 381 КПК України після отримання обвинувального акта щодо вчинення кримінального проступку суд у п`ятиденний строк призначає судовий розгляд.
Частиною 3 статті 381 КПК України визначено, що спрощене провадження щодо кримінальних проступків здійснюється згідно із загальними правилами судового провадження, передбаченими цим Кодексом, з урахуванням положень цього параграфа.
Відповідно до абзацу 1 частини 1 статті 474 КПК України якщо угоди досягнуто під час досудового розслідування, обвинувальний акт з підписаною сторонами угодою невідкладно надсилається до суду.
В силу частини 2 статті 474 КПК України розгляд щодо угоди проводиться судом під час підготовчого судового засідання за обов`язкової участі сторін угоди з повідомленням інших учасників судового провадження. Відсутність інших учасників судового провадження не є перешкодою для розгляду.
Враховуючи вищевикладене у своїй сукупності, суд вважає за необхідне призначити підготовче судове засідання.
Керуючись статтями 381, 382, 474 КПК України, Радехівський районний суд Львівської області, - постановив:
Кримінальне провадження стосовно ОСОБА_1 , який обвинувачується у вчиненні кримінального проступку, передбаченого частиною 1 статті 185 КК України, призначити до підготовчого судового засідання (у залі суду у приміщенні Радехівського районного суду Львівської області за адресою: Львівська область, м. Радехів, вул. Львівська, 14а) на 21.07.2021 о 11 год 40 хв.
У підготовче судове засідання викликати учасників судового провадження, передбачених частиною 2 статті 314 КПК України.
Ухвала оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
СуддяО. Б. Куцик-Трускавецька
- Номер: 1-кп/451/229/21
- Опис:
- Тип справи: на кримінальне провадження
- Номер справи: 451/1034/21
- Суд: Радехівський районний суд Львівської області
- Суддя: Куцик-Трускавецька О.Б.
- Результати справи:
- Етап діла: Затверджено угоду: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 02.07.2021
- Дата етапу: 21.07.2021