Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #95175097

308/7181/21


П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

06 липня 2021 року                                                                         м. Ужгород

Суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Логойда І.В., за участі правопорушника ОСОБА_1 , розглянувши матеріали справи, які надійшли від Управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції, про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина України ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_2 , тимчасово непрацюючого, за ст. 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення,


ВСТАНОВИВ:


До Ужгородського міськраойнного суду Закарпатської області надійшов протокол про адміністративне правопорушення, згідно з яким 28.05.2021 о 00 год. 47 хв. ОСОБА_1 не виконував неодноразово висловлену законну вимогу інспектора Лебедєва М.С. про поверхневу перевірку транспортного засобу в порядку ст. 34 Закону України «Про Національну поліцію» за адресою: м. Ужгород, вул. Баб`яка, 26. Вказаними діянням ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 185 КУпАП.

Факт вчинення адміністративного правопорушення стверджується даними протоколу про адміністративне правопорушення серії АПР18 №275306 від 28.05.2021, копією постанови про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване не в автоматичному режимі серії ЕАН №4270868 від 28.05.2021, протоколом про адміністративне правопорушення серії БД №233896 від 28.05.2021, протоколом про адміністративне затримання серії АА №034317 від 28.05.2021, рапортом працівника поліції від 28.05.2021, відеозаписом з місця події.

Під час судового засідання правопорушник вину у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 185 КУпАП, визнав.

Заслухавши пояснення правопорушника, дослідивши матеріали справи, доходжу висновку про доведеність вини ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 185 КУпАП - злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського при виконанні ним службових обов`язків.

Враховуючи характер та ступінь адміністративного правопорушення, обставини справи, особу правопорушника, вважаю, що ОСОБА_1 слід призначити адміністративне стягнення у вигляді штрафу, передбаченого санкцією ст. 185 КУпАП в розмірі восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 136 грн.

Відповідно вимог ст. 40-1 КУпАП та п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» з гр. ОСОБА_1 слід стягнути на користь держави судовий збір у розмірі 454 (чотириста п`ятдесят чотири) грн.

Враховуючи викладене та керуючись, ст.ст. 40-1, 283, 284 КУпАП, на підставі ст. 185 КУпАП, суддя

ПОСТАНОВИВ:


ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 185 КУпАП, та призначити йому адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 136 (сто тридцять шість) гривень.

Стягнути з громадянина України ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_2 , тимчасово непрацюючого, на користь держави судовий збір в розмірі 454 (чотириста п`ятдесят чотири) гривні.

Постанова може бути оскаржена до Закарпатського апеляційного суду протягом десяти днів з дня винесення постанови особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, захисником, а також прокурором у випадках, передбачених частиною п`ятою статті 7 та частиною першою статті 287 цього Кодексу.

Постанова суду у справі про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку на її оскарження.


Суддя Ужгородського міськрайонного суду

Закарпатської області І.В.Логойда





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація