Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #95394611

                                                                       

                       Справа №690/274/21

Провадження №2-н/690/21/21


У Х В А Л А

про відмову у видачі судового наказу

15.07.2021 року                                                                        м. Ватутіне

Суддя Ватутінського міського суду Черкаської області Пасацька Л.А., розглянувши заяву Ватутінського виробничого управління житлово-комунального господарства про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості витрат на утримання та управління будинком та прибудинковою територією,

ВСТАНОВИВ:

Заявник звернувся до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості витрат на утримання та управління будинком та прибудинковою територією.

Вивчивши заяву та додані до неї матеріали, вважаю, що наявні підстави для постановлення ухвали про відмову у видачі судового наказу виходячи з наступного.

Відповідно до ст. 162 ЦПК України заява про видачу судового наказу подається до суду першої інстанції за загальними правилами підсудності, встановленими цим Кодексом.

Частиною 1 статті 27 ЦПК України встановлено, що позови до фізичної особи пред`являються в суд за зареєстрованим у встановленому порядку місцем її проживання або перебування, якщо інше не передбачено законом.

На виконання вимог п.п. 5, 6 ч. 1 ст. 165 ЦПК України судом було направлено запит до органу реєстрації місця проживання відповідача.

Згідно наданої відповіді, ОСОБА_2 зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 .

Таким чином, заява подана з порушенням правил підсудності.

Відповідно до п. 9 ч. 1 ст. 165 ЦПК України суддя відмовляє у видачі судового наказу, якщо заяву подано з порушенням правил підсудності.

Відповідно до вимог ч. 2 ст. 167 ЦПК України за результатами розгляду заяви про видачу судового наказу суд видає судовий наказ або постановляє ухвалу про відмову у видачі судового наказу.

Таким чином, беручи до уваги те, що заява про видачу судового наказу подана з порушенням правил підсудності, у видачі судового наказу слід відмовити.

Відповідно до ч. 2 ст. 164 ЦПК України у разі відмови у видачі судового наказу або в разі скасування судового наказу внесена сума судового збору стягувачу не повертається.

На підстав викладеного, керуючись ст.ст. 165, 166, 259-261, 353, 354 ЦПК України, суддя

ПОСТАНОВИВ:

Відмовити у видачі судового наказу за заявою Ватутінського виробничого управління житлово-комунального господарства про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості витрат на утримання та управління будинком та прибудинковою територією.

Роз`яснити заявнику, що відповідно до ст. 166 ЦПК України відмова у видачі судового наказу з підстави, передбаченої п. 9 ч. 1 ст. 165 ЦПК України, не є перешкодою для повторного звернення з такою самою заявою у наказному провадженні після усунення її недоліків.

Копію ухвали невідкладно надіслати заявнику.

На ухвалу суду може бути подана апеляційна скарга безпосередньо до Черкаського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її складання.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Ухвала набирає законної сили негайно з моменту її підписання суддею.




Суддя:                                                                        Л.А. Пасацька



  • Номер: 2-н/690/21/21
  • Опис: про стягнення заборгованості витрат на утримання та управління будинком та прибудинковою територією
  • Тип справи: на цивільну справу (наказне провадження)
  • Номер справи: 690/274/21
  • Суд: Ватутінський міський суд Черкаської області
  • Суддя: Пасацька Л.А.
  • Результати справи: відмовлено у видачі судового наказу
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 15.06.2021
  • Дата етапу: 15.07.2021
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація