Судове рішення #9551444

3-1157/10                                        

П О С Т А Н О В А

       

18.02.2010 року                                                        м. Ужгород

Суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Малюк В.М., розглянувши протокол Чопської митниці про порушення громадянином України ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, що проживає за адресоюАДРЕСА_1 ст.340 Митного кодексу України, –

В С Т А Н О В И В :

18.01.2010 року о 03 год. 30 хв., на ділянці «Прибуття», митного поста «Тиса», Чопської митниці, під час здійснення митного контролю ручної поклажі та м/а марки «Мерседес-Бенц», д/н НОМЕР_1, в якому слідував у якості пасажира громадянин України ОСОБА_1, що прямував з Італії в Україну у приватних справах, було виявлене не вказане в митній декларації та не заявлене при усному опитуванні спортивне взуття для занять гірськолижним спортом різних марок - 9 пар, чоловічі зимові черевики різних марок та кольорів - 11 пар, взуття спортивне дитяче різних розмірів - 12 пар, кросівки чоловічі торгової марки «SALOMON» - 1 пара, кріплення для гірських лиж та сноуборда різних марок - 17 пар, окуляри захисні для занять лижним спортом - 6 шт., термоси марки «Staineess Steel» - 5 шт. іноземного виробництва у кількості 50 пар та 11 шт., які знаходились в трьох картонних коробках та восьми поліетиленових пакетах, обклеєних клейкою стрічкою в багажному відсіку мікроавтобуса.

 

В судовому засіданні ОСОБА_1, свою вину у вчиненому правопорушенні визнав, щиро розкаявся та пояснив, що при заповнені митної декларації та при усному опитуванні він не вказав виявлений працівниками митниці товар, оскільки не знав про його наявність. Виявлений товар знаходився в картонних коробках, які його знайомий попросив перевезти на територію України. Вміст коробок не перевіряв, так як був повідомлений, що там знаходяться вживані речі. Просить не конфісковувати вилучений товар.

Вина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про порушення митних правил №0017/30502/10 від 18.01.2010 року, митною декларацією від 18.01.2010 року, митною декларацією ОСОБА_2 від 18.01.2010 року, актом огляду транспортного засобу №251 від 18.01.2010 року та наявними в матеріалах справи поясненнями правопорушника.

Дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку, що в діях ОСОБА_1 є ознаки складу правопорушення передбаченого ст.340 МК України.

При призначенні адміністративного стягнення, суддя виходить із змісту ст.33 КпАП України і враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, обставини та причини скоєного правопорушення, зокрема те, що на ОСОБА_1 свою вину у вчиненому визнав повністю, а тому вважає, що на ОСОБА_1 слід накласти адміністративне стягнення передбачене санкцією ст.340 МК України у вигляді штрафу.

           Керуючись ст.340 МК України, ст.ст.283-287,294 КпАП України, -

 

П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст.340 МК України та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі              2 000 грн.

Вилучене по протоколу №0017/30502/10 від 18.01.2010 року спортивне взуття для занять гірськолижним спортом різних марок - 9 пар, чоловічі зимові черевики різних марок та кольорів - 11 пар, взуття спортивне дитяче різних розмірів - 12 пар, кросівки чоловічі торгової марки «SALOMON» - 1 пара, кріплення для гірських лиж та сноуборда різних марок - 17 пар, окуляри захисні для занять лижним спортом - 6 шт., термоси марки «Staineess Steel» - 5 шт., всього загальною вартістю 32 973,74 грн. – повернути ОСОБА_1

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Закарпатської області через Ужгородський міськрайонний суд протягом  десяти днів з дня її винесення.

     

        Суддя Ужгородського

        міськрайонного суду                                                     Малюк В.М.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація