№3-1136\10p
ПОСТАНОВА
Іменем України
12.03.2010 року м.Львів
Суддя Франківського районного суду м.Львова Мартьянова СМ. розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності,-
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого: АДРЕСА_1
за ч.І ст.130 КУпАП,-
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 20.02.2010 року о 17 год. 15 хв. у с. Ясниська, Яворівського р-ну, Львівської області керував автомобілем Хонда дн НОМЕР_1 з ознаками алкогольного сп"яніння (почервоніння очей, запах алкоголю з роту ).
ОСОБА_1 в суд не з"явився , хоча належним чином був повідомлений про час та місце слухання справи, клопотань про відкладення розгляду справи від нього не надійшло, а тому згідно ст. 268 КпАП України справу слід розглядати у його відсутності.
В діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення передбачені ст.130 ч.І КУпАП., наявні ознаки алкогольного сп»яніння. Вина його доведена зібраними по справі доказами. Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу винного, ступінь його вини, вважаю, що стягнення слід визначити в межах санкції статті за якою кваліфіковано правопорушення, у виді громадських робіт.
Керуючись ст.130 ч.І , ст.ст.283,284, 268 КУпАП,-
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ч.І ст.130 КУпАП та накласти на нього стягнення у вигляді громадських робіт на строк на 40 (сорок) годин.
На постанову про адміністративне правопорушення може бути подано скаргу протягом десяти днів з дня її винесення до апеляційного суду Львівської області через районний
суд.
Суддя С.М.Мартьянова