Судове рішення #9558404

 

                  Справа № 2-1539/2010 р.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

                         

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

І М  Е Н Е М      У  К  Р  А  Ї  Н  И

30 квітня  2010 року

Сихівський  районний суд м.Львова

в складі: головуючого Лєсного С.Є.

      при секретарі  Гарасим Ю.Б.        

розглянувши у відкритому судовому засіданні в  залі суду в  м.Львові цивільну  справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

в с т а н о в и в :

Позивач звернулась до суду з позовом, в якому просить розірвати шлюб з відповідачем, зареєстрований 17 липня 2004 року у відділі РАЦС Вознесенського МУЮ Миколаївської області, актовий запис № 127, в якому мають дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 В обґрунтування позовних вимог покликається на те, що з самого початку подружнє життя складалось непогано. Проте з січня 2008 року сім’ї систематично виникали конфлікти та непорозуміння, що остаточно і призвело до розпаду сім’ї. З 25 листопада 2009 року вони не ведуть спільне господарство, не підтримують подружніх відносин та проживають окремо. Неодноразові спроби помиритись позитивних наслідків не дали. Примирення категорично заперечує. Стверджує, що сім’я розпалась остаточно і поновлена бути не може.

    В судовому засіданні позивач позов підтримала повністю, категорично заперечивши  можливість примирення, ствердила,  що  мала достатньо часу  для прийняття такого рішення, та  втратила до відповідача почуття любові і поваги, а тому вживати заходи для збереження сім’ї не буде. Настоює на розірванні шлюбу.

Відповідач в судовому засіданні позов визнав, ствердив, що дійсно в сім’ї систематично виникали конфлікти та непорозуміння. Жодні заходи зберегти сім*ю позитивних наслідків не дали. Примирення категорично заперечує, т.я. з 25.11.09. їх сім’я остаточно розпалась і поновлена бути не може. Також настоює на розірванні шлюбу.

Заслухавши пояснення сторін, з’ясувавши дійсні обставини справи і причини позову, повно та всебічно з’ясувавши фактичні взаємини сторін, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає до задоволення з наступних мотивів: сторони, перебуваючи в зареєстрованому шлюбі з 17.07.04., міцної сім’ї не утворили. З січня 2008 року між ними систематично виникали конфлікти та непорозуміння, які привели до розпаду сім’ї. З 25 листопада 2009 року сторони не ведуть спільне господарство, не підтримують подружні відносини та проживають окремо. Як вбачається з тверджень позивача, вона намагалась зберегти сім*ю, проте такі спроби позитивних наслідків не дали – їх взаємовідносини не змінились. Відповідач категорично ствердив суду, що вони втратили один до одного почуття любові та поваги, без яких повноцінна сім’я існувати не може, і відновлення сімейних стосунків неможливе; переконані, що не будуть більше вживати заходів для збереження формально існуючого шлюбу.

Наведені обставини приводять суд до висновку, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу неможливі, сім’я розпалась остаточно та шлюб існує формально. Враховуючи наведене, суд вважає необхідним формально існуючий шлюб розірвати.

    Витрати, пов’язані з оформленням розірвання шлюбу в органах РАЦС, слід покласти на відповідача, звільнивши від сплати цих коштів  позивача.

На підставі ст.ст.105, 110, 112 Сімейного Кодексу України та керуючись ст.ст.10, 60, 130,  212,   215,  ЦПК України, с у д, -

в  и  р  і ш  и  в  :

Позов задоволити. Розірвати шлюб між   ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 17 липня 2004 року у відділі РАЦС Вознесенського МУЮ Миколаївської області, актовий запис № 127.

    При   оформленні  розірвання  шлюбу  в  органах РАЦС стягнути з ОСОБА_2  в користь держави 17 грн., звільнивши від сплати цих коштів ОСОБА_1

    Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Головуючий

Оригінал. Виготовлено в одному екземплярі.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація