Судове рішення #9569613

№33-1050

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 вересня 2009 року м. Сімферополь

Суддя судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Автономної Республіки Крим Радіонов І.І., розглянувши апеляційну скаргу в.о. начальника Державної податкової інспекції в м. Керчі АРК Назарчука В.В. на постанову Керченського міського суду від 07.08.2009 року щодо ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1

встановив:

Постановою суду ОСОБА_2 визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 163-1, ч.1 ст. 163-4 КУпАП, а саме у тому, що він, займаючи посаду директора ТОВ «Крим-технологія», припустив порушення встановленого законом порядку ведення податкового обліку, що призвело до заниження податку на прибуток за 1 квартал 2008 року на суму 16421 грн., за 3 квартал 2008 року на суму 14517 грн.; податку на додану вартість за липень 2008 року на суму 895 грн., за серпень 2008 року на суму 440 грн., за вересень 2008 року на суму 412 грн., за жовтень 2008 року на суму 8857 грн, за березень 2009 року на суму 4280 грн; порушив порядок відрахування та перечисления до бюджету податку на прибуток фізичних осіб за 2008 рік на суму 577 грн. 49 коп, чим порушив ст.7 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств», ст.4, 7 Закону України «Про податок на додану вартість», ст.4, 8, 19 Закону України «про податок з доходів фізичних осіб», однак провадження у справі закрито у зв'язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення.

В апеляційній скарзі в.о. начальника Державної податкової інспекції в м. Керчі АРК Назарчук В.В. ставить питання про скасування постанови суду та повернення справи на новий судовий розгляд до суду першої інстанції, мотивуючи тим, що з боку податкового органу не було порушено строків притягнення до адміністративної відповідальності, акт вручений особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, 19.06.2009 року.

Перевіривши матеріали справи, приходжу до висновку, що апеляційна скарга в.о. начальника Державної податкової інспекції в м. Керчі АРК Назарчука В.В. не підлягає розгляду.

Відповідно до ч.2 ст.294 КУпАП, постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, або на неї може бути внесено протест прокурора.

Як вбачається з матеріалів справи, в.о. начальника Державної податкової інспекції в м. Керчі АРК Назарчук В.В. не є однією із осіб, яка має право оскаржити постанову суду.

За таких обставин, в прийнятті скарги в.о. начальника Державної податкової інспекції в м. Керчі АРК Назарчука В.В. необхідно відмовити.

Керуючись ст. 294 КУпАП,

ПОСТАНОВИВ:

Відмовити у прийнятті апеляційної скарги в.о. начальника Державної податкової інспекції в м. Керчі АРК Назарчука В.В. на постанову Керченського міського суду від 07.08.2009 року щодо ОСОБА_2 .

Апеляційне провадження по справі закрити.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація