Справа № 191/2324/21
Провадження № 1-кс/191/423/21
У Х В А Л А
іменем України
28 липня 2021 року м. Синельникове
Слідчий суддя Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області Костеленко Я.Ю., розглянувши клопотання слідчого СВ Синельниківського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Альміз-Макарової О.Г., про допит потерпілого під час досудового розслідування в судовому засіданні в рамках кримінального провадження №12020040390001185 від 28.10.2020 року, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст..128 КК України,та дослідивши докази по даному матеріалу,-
В С Т А Н О В И В:
В обґрунтування свого клопотання слідчий посилається на те, що СВ Синельниківського РУП ГУНП в Дніпропетровській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, відомості про яке внесені до ЄРДР №12020040390001185 від 28 жовтня 2020 року, за ознаками кримінального проступку, передбаченого ст.128 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що 28.10.2020 близько 07-45 години невстановлена особа, перебуваючи біля будинку за адресою: АДРЕСА_1 , штовхнула ОСОБА_1 , внаслідок падіння від поштовху остання отримала тілесні ушкодження у вигляді закритого перелому правого стегна.
Під час досудового розслідування ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 , була допитана 04.11.2020 за місцем мешкання: АДРЕСА_2 , де розповіла про обставини скоєного проти неї кримінального правопорушення.
Проведеною судово-медичної експертизою у ОСОБА_1 було встановлено тілесні ушкодження у вигляді закритого чрезвертлюгового перелому правого стегна зі зміщенням уламків.
Будучи допитаним 12.07.2021 р. в якості свідка ОСОБА_2 , пояснив, що в теперішній час його дружина має поганий стан здоров`я. До початку березня 2021 року її нога від стегна до пальців перебувала у гіпсовій пов`язці, після зняття якої лише з 29.06.2021 ОСОБА_1 почала пересуватися по приміщенню квартири.
У зв`язку з тим, що ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 є особою похилого віку, її стан здоров`я на даний час незадовільний, що може унеможливлювати її допит в суді.
З метою повноти проведення досудового розслідування та з`ясування всіх обставин кримінального провадження, вказану інформацію необхідно отримати під час допиту ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , в судовому розгляді в присутності слідчого судді.
Інформація, яка буде здобута під час допиту потерпілої ОСОБА_1 в суді, може мати суттєве значення для розслідування по кримінальному провадженню та може бути використання як доказ.
Слідчий вважає, що виходячи, з вищевикладених обставин, які у повному обсязі підтверджено матеріалами кримінального провадження, є необхідність провести допит потерпілої ОСОБА_1 для повноти та достовірності наданих нею свідчень
Суд, розглянувши клопотання та дослідивши додані до нього документи, приходить до наступного.
Відповідно до ст. 225 КПК України у виняткових випадках, пов`язаних із необхідністю отримання показань свідка чи потерпілого під час досудового розслідування, якщо через існування небезпеки для життя і здоров`я свідка чи потерпілого, їх тяжкої хвороби, наявності інших обставин, що можуть унеможливити їх допит в суді або вплинути на повноту чи достовірність показань, сторона кримінального провадження має право звернутися до слідчого судді із клопотанням провести допит такого свідка чи потерпілого в судовому засіданні, в тому числі одночасний допит двох чи більше вже допитаних осіб. У цьому випадку допит свідка чи потерпілого здійснюється у судовому засіданні в місці розташування суду або перебування хворого свідка, потерпілого в присутності сторін кримінального провадження з дотриманням правил проведення допиту під час судового розгляду.
Вивчивши клопотання, а також дослідивши надані матеріали, якими обґрунтовано доводи клопотання, слідчий суддя вважає, що клопотання слідчого підлягає задоволенню з наведених підстав, враховуючи те, що показання потерпілого ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мають суттєве значення для забезпечення неупередженого розслідування у кримінальному провадженні та без їх урахування під час судового розгляду буде неможливо всебічно дослідити всі обставини справи та встановити винних осіб.
На підставі викладеного, та керуючись ч. 1 ст. 225 КПК України, слідчий суддя,-
У Х В А Л И В:
Клопотання слідчого СВ Синельниківського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Альміз-Макарової О.Г. про допит потерпілого під час досудового розслідування в судовому засіданні - задовольнити.
Провести допит потерпілої ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у судовому засіданні, що відбудеться 28 липня 2021 року о 14 годині 00 хвилин в приміщенні Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області (м. Синельникове, вул. Чехова, 1), за участю прокурора та слідчого.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя: Я. Ю. Костеленко
- Номер: 1-кс/191/423/21
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, скаргу, заяву
- Номер справи: 191/2324/21
- Суд: Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області
- Суддя: Костеленко Я.Ю.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 28.07.2021
- Дата етапу: 28.07.2021