Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #95855446



                                                                                   

КОЗЯТИНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ


У Х В А Л А

Справа № 133/2188/21

29.07.2021


Суддя Козятинського міськрайонного суду Вінницької області Пєтухова Н.О., вирішуючи питання про прийняття до розгляду та відкриття провадження у справі за позовною заявою  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,


ВСТАНОВИЛА:

До Козятинського міськрайонного суду Вінницької області 14.07.2021 надійшли матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 14.07.2021, головуючим суддею у вказаній цивільній справі визначено Пєтухову Н.О.

Відповідно до відповіді, що надійшла з УДМС україни у Вінницькій області, позивач зареєстрована у м. Козятині.

Згідно свідоцтва про народження, у позивача на утриманні є малолітній син ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Отже, справа підсудна Козятинському міськрайонному суду Вінницької області за правилами альтернативної підсудності.

Вирішуючи питання про прийняття до розгляду та відкриття провадження у справі, суд дійшов таких висновків.

Відповідно до ч. ч. 1, 2 ст. 5 ЦПК України, здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законом або договором.

Відповідно до п. 2 ч. 3 ст. 175 ЦПК України, позовна заява повинна містити повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв`язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти.

Однак позовна заява не відповідає вказаним вимогам закону.

Так, у вступній частині позовної заяви відповідачем у справі зазначено ОСОБА_2 , однак у мотивувальній та прохальній її частинах відповідачем вказано ОСОБА_4 .

Крім того, з доданих до позовної заяви документів, а саме: копії паспорта громадянина України, копії свідоцтва про народження та свідоцтва про шлюб вбачається, що батьком дитини ОСОБА_3 та чоловіком ОСОБА_1 є ОСОБА_4 .

З метою усунення недоліків позовної заяви, позивачу ОСОБА_1 необхідно уточнити відомості щодо особи відповідача у вказаній справі, зазначивши коректне прізвище, ім`я та по батькові останнього та надавши позовну заяву та її копії відповідно до кількості учасників справи у новій редакції.

Відповідно до ч. 1 ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 175, 187, 260, 261, 353 ЦПК України, суддя,


УХВАЛИЛА:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - залишити без руху.

Надати позивачу строк, не більше десяти днів з моменту отримання копії цієї ухвали, для усунення недоліків позовної заяви.

Роз`яснити позивачу, що в разі якщо у вказаний строк недоліки позовної заяви не будуть усунуті, позовна заява вважатиметься неподаною і буде повернута позивачеві.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Суддя Н.О. Пєтухова







Дата документу 29.07.2021



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація