Судове рішення #9609804

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11 червня 2009 року м. Сімферополь

Суддя судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Автономної Республіки Крим Терент єва Н.М., розглянувши адміністративний матеріал за апеляцією ОСОБА_1 на постанову Джанкойського міськрайонного суду АР Крим від 22 серпня 2008 року,

ВСТАНОВИВ:

Постановою суду ОСОБА_1 було притягнуто до адміністративної відповідальності, передбаченої ст.. 130 ч. 1, 124 КУпАП, і накладено стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами строком на 1 рік 6 місяців.

22.05.2009 р. ОСОБА_1 оскаржив дану постанову. Однак, апеляційна скарга не підписана апелянтом (ах. 52).

За таких обставин, вважаю, що матеріал по справі про адміністративне правопорушення слід зняти з апеляційного розгляду та повернути до суду.

Керуючись ст. 294 КУпАП

ПОСТАНОВИВ:

Зняти з апеляційного розгляду адміністративний матеріал щодо ОСОБА_1 та повернути до Джанкойського районного суду АРК. Постанова оскарженню не підлягає.

Справа № 33а-620/09

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація